Największy koszmar mężczyzn to jednak prawda

2017-03-10
Największy koszmar mężczyzn to jednak prawda

Tak naprawdę boimy się tylko jednego i nie jest to niebo spadające na głowę. Strach budzi w nas to, czy nie mamy za małego penisa. Naukowcy potwierdzili ostatecznie, że jest on jak najbardziej uzasadniony.

Za duży? Za mały? Odpowiedni? Od dziecka mierzymy sobie penisy (kto tego nie robi, kłamie). Szukamy informacji o „średniej długości”, utwierdzamy się w tym, że „wszystko jest w porządku” albo wręcz przeciwnie, wpadamy w kompleksy.

 

Kobiety przekonują nas, że długość nie ma znaczenia, liczy się raczej sprawność. Mimo to hojniej obdarzeni przez naturę są pewniejsi siebie, dumniejsi i mają się za lepszych w łóżku, nawet jeśli to wierutna bzdura.

 

Ostatnie badania potwierdzają jednak, że długość penisa ma znaczenie. Co więcej, im penis dłuższy, tym lepiej. Opublikowali je naukowcy w nie byle jakim piśmie, ale prestiżowym „Journal of Sexual Medicine”.

 

Udało się udowodnić, że im większy penis, tym większa satysfakcja partnerki. Kobiety współżyjące z mężczyznami z „dużymi” mają większą szansę na orgazm pochwowy. Rozmiar penisa nie ma za to wpływu na orgazm łechtaczkowy, który daje raczej seks oralny lub pieszczoty łechtaczki palcami lub... czymkolwiek, co kochankowie preferują.

 

Naukowcy: „Kobiety, które preferują głębszą penetrację i stymulację mają orgazmy znacznie częściej. Dlatego rozmiar penisa ma dla nich znaczenie. Wybierają hojniej obdarzonych przez naturę mężczyzn”.

 

Czy jest nadzieja dla tych z nas, którzy mają mniejsze penisy? Oczywiście, że tak! Mogą dostarczać orgazmów łechtaczkowych, nawet w większej liczbie. Plus nadrabiać techniką i zaangażowaniem. To powinno załatwić problem.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska