Jak poznać, czy ona jest dobra w łóżku?

2017-03-10
Jak poznać, czy ona jest dobra w łóżku?

Poznajesz dziewczynę, chcesz nawiązać z nią kontakt, ale wiesz doskonale, że to kupowanie kota w worku. A może są jakieś uniwersalne znaki, po których dasz radę rozpoznać, że będzie ci z nią jak w niebie, ale zanim wylądujecie w łóżku? Otóż są, oto one!

Kobiety lubiące seks są otwarte

 

Otwartość można rozumieć na różne sposoby. W tym wypadku chodzi nam o pewność siebie, pewnego rodzaju (pozytywną) bezwstydność. Kobiety, nie chowające się za plecami innych, jasno dające do zrozumienia, że są lub nie są zainteresowane flirtem, także w łóżku nie bywają bezradne. Marne szanse, że w łóżkowy wulkan energii zamienisz szarą myszkę, która nie jest gwiazdą towarzystwa, czerwieni się z powodu komplementów i lękliwie oczekuje na każdy twój ruch.

 

Kobiety lubiące seks są prowokacyjne


To stereotyp, że prawdziwe dzikie kotki chodzą po ulicach półnagie. Ale jednak nie mają problemów z odsłanianiem partii swojego ciała. A jeśli jest zimno i deszczowo, podkreślaniem urody w inny sposób. Wcale nie chodzi o to, że wielbicielki seksu wyglądają ordynarnie. Raczej o to, że nie krępują ich mini, głębokie dekolty, wzrok skupiony na nich, szpilki. Tym bibliotekarki nie wchodzi w grę.

 

Kobiety lubiące seks są gadatliwe

 

Nie chodzi tylko o kwestie werbalne, choć także. Lubiące seks kobiety mówią dużo i nie boją się tematów związanych z seksem. To najprostszy test: wrzuć okołoseksualny temat, jeśli wybranka go nie podejmie, zawstydzi się, chyba nie trafiłeś. Kobiety-wampy mówią jednak nie tylko używając słów, ale i ciała. Zwracają się bezpośrednio do rozmówcy, przeczesują włosy, wypinają piersi, wciągają brzuch. Dużo i chętnie się uśmiechają, są zalotne właściwie bez przerwy.

 

Kobiety lubiące seks są optymistkami

 

Nie każda kobieta sukcesu wnosi ogień do łóżka, czasami jest wręcz przeciwnie. Jednak można założyć, że panie, które w siebie nie wierzą, wszystko widzą w czarnych barwach, na pewno nie zamienią się w optymistki w łóżku. Asertywne, wyznaczające sobie jasne cele kobiety, te „które wiedzą czego chcą” to gwarancja, że powinno być dobrze.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska