Kiedy facet chce zaliczyć, wydaje na to więcej niż kobieta

2017-03-13
Kiedy facet chce zaliczyć, wydaje na to więcej niż kobieta

Kiedy kobieta chce zaliczyć faceta, wystarczy, że idzie do baru i czeka aż nadarzy się okazja. Kiedy to facet chce zaliczyć kobietę, wydaje na to pieniądze. Dużo pieniędzy. O wiele więcej niż na ten sam cel wydaje kobieta.

Nie myślcie sobie, że tylko tak zgadujemy na podstawie własnych doświadczeń. Co to to nie. Sprawa została zbadana przez naukowców. A że to brytyjscy naukowcy – suma jest wyrażona w funtach. Uważajcie, bo wyniki są wstrząsające. Wychodzi na to, że rocznie facet wydaje na randki o 1300 funtów więcej niż kobieta. Jeśli chcecie przeliczyć – to jakieś 6500 zł.

 

Skąd to wiadomo? Naukowcy dokładnie przepytali 2287 osób, wśród których byli zarówno mężczyźni, jak i kobiety, i wyciągnęli wnioski. Czy trzeba tłumaczyć dalej? Bilety do kina, alkohol, kolacje i inne rzeczy, które robimy na randkach – to wszystko kosztuje!

 

Koszt miesięczny? Też robi wrażenie. Według obliczeń naukowców miesięcznie wydajemy na podryw jakieś 860 zł więcej niż kobiety. Że jak? No dobra – tyle wydają Brytyjczycy. Większość z nas pewnie trochę mniej, ale i tak boimy się pomyśleć ile.

 

Czy seks da się kupić? Jak bardzo liczy się twoja osobowość, kiedy poznajesz w barze kobietę? Czy biedak o świetnej powierzchowności i dobrym charakterze ma szanse na zaciągnięcie do łóżka wielu kobiet? Te pytania pozostawimy bez odpowiedzi. W każdym razie pieniądze lepiej mieć. Albo ewentualnie liczyć na własną wyjątkowość.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska