10 niedocenianych fragmentów ciała kobiety

2017-03-16
10 niedocenianych fragmentów ciała kobiety

Dzielimy się z grubsza na fanów piersi i pośladków. No dobrze, jest jeszcze spora grupa miłośników stóp, która dzielnie walczy o swoje. Czy oznacza to, że kobiece ciało nie ma już więcej wabików?

Trzy wymienione części ciała kobiety są tymi, na które zwracamy uwagę, pieścimy je z chęcią i którym oddajemy hołdy. Ale jest całe mnóstwo innych, równie ważnych. I to ich dostrzeżenie doda ci, jako kochankowi, ekstra punktów. Oto 10 niedocenianych fragmentów ciała kobiety.

 

1. Obojczyki

 

Mieszczą się tuż nad dwoma skarbami, którym poświęcamy najwięcej uwagi. Tymczasem muskanie i całowanie obojczyków ułatwi dostęp do innych partii ciała. Zwłaszcza kobiety z wydatnymi kościami mają w tym miejscu na skórze mnóstwo zakończeń nerwowych. Pieszczoty są dla nich czystą rozkoszą.

 

2. Uszy

 

Ile filmów nakręcono, na których mężczyzna pieści kobiece uszy, a ona jęczy z tego powodu nie mniej ekspresyjnie niż gdyby dotykał jej sutków? Nie bez przyczyny, płatki uszu to bardzo erogenne miejsca. Swoją rolę odgrywa także oddech. Uszy lepiej pieścić delikatnie, a ostrzejsze można w nie szeptać słowa. Wiele kobiet to uwielbia.

 

3. Palce u stóp

 

Akupresura nie powstała dlatego, by parę osób miało co robić, ale dlatego, że stopy są niezwykle wrażliwe. Także palce u stóp, których drażnienie na różne sposoby sprawia kobietom niezwykłą przyjemność. Wykluczyć tę część ciała muszą tylko ci, których partnerki mają łaskotki.

 

4. Ramiona

 

Wąskie, seksowne ramiona odgrywają większą rolę niż nam się wydaje. Suknie z dekoltem wbrew pozorom nie odsłaniają wyłącznie biustów, ale właśnie ramiona. Pieszczenie ich od tyłu, połączone z drażnieniem uszu, karku i pleców

 

5. Kostki

 

Analogiczna sytuacja jak z palcami u stóp. Jeśli już tam jesteś, zajmij się także kostkami. To górzysty teren, odkrywanie tego wszystkiego językiem sprawi taką jej przyjemność, że już po chwili przyciągnie cię nieco wyżej.

 

6. Dołeczki nad pośladkami

 

Obserwujemy je zwykle w dość jednoznacznej sytuacji. Podczas seksu w pozycji „na pieska”. Super, ale temu miejscu, górnemu fragmentowi pupy lub dolnemu pleców (zależy jak patrzeć) warto poświęcić nieco więcej czasu także podczas odpoczynku.

 

7. Opuszki palców

 

Dotykanie ich i gładzenie, ale najbardziej ssanie to wiza do wszystkiego, nawet najbardziej strzeżonego. Ultraerotyczna czynność, którą większość kobiet uwielbia.

 

8. Nadgarstki

 

Raptem kilka centymetrów od opuszków palców znajduje się jedno z najbardziej erogennych miejsc na ciele kobiety. Tak bardzo, jak miejsca po przeciwnej stronie kolan i kark. Zaangażuj swój język i usta, to działa.

 

9. Włosy

 

Dostrzeganie nowej fryzury i koloru włosów to konieczność, ale włosami można się też bawić, komplementować je, podziwiać. Kobiety nie przez przypadek poświęcają włosom tak wiele uwagi, czasu i pieniędzy. Mają one dla nich ogromne znaczenie. Za włosy, już w łóżku można także z wyczuciem ciągnąć: wiele kobiet to lubi.

 

10. Pachy

 

W dobie antyperspirantów o pachach zapominamy. Nie za bardzo jest jak je pieścić, np. językiem, ponieważ uniemożliwia to okropny smak chemicznej substancji. Tymczasem pachy, jak nadgarstki, są niezwykle wrażliwe, a naturalny zapach kobiecego ciała, oczywiście wcześniej umytego, działa podniecająco. Pachy można więc pieścić np. pod prysznicem. Dostrzeżenie ich erotycznej roli może zostać docenione.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska