Kobiecy orgazm i jego wpływ na zdrowie mężczyzn

2017-03-16
Kobiecy orgazm i jego wpływ na zdrowie mężczyzn

To, że kobiecy orgazm doskonale wpływa na same kobiety, nie jest żadnym epokowym odkryciem. Okazuje się jednak, że może mieć dobry wpływ także na mężczyzn!

O kobiecym orgazmie wspominaliśmy na naszej stronie wielokrotnie. Pisaliśmy między innymi o patencie, dzięki któremu wywołanie go staje się o wiele prostsze, dowodziliśmy, że można go porównać do lotu w kosmos, a także przestrzegaliśmy przed konsekwencjami jego udawania. Teraz dostarczamy kolejnych dowodów na to, że tego aspektu nie wolno zaniedbywać.

 

Nawet, jeśli niektórzy z was są egoistami, dla których liczy się tylko własna satysfakcja (a mamy nadzieję, że wśród naszych czytelników takich osób jest jak najmniej), to mamy dowód na to, że warto postarać się o to, aby podczas seksu kobieta odleciała w kosmos. Okazuje się bowiem, że orgazm u kobiet ma pozytywny wpływ na facetów. Do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwerstytetu Michigan. Z przeprowadzonych przez nich badań wynika, że mężczyźni, którzy zaspokajają seksualnie swoje partnerki, czują się bardziej męscy i pewni siebie. Aby dojść do takich epokowych wniosków, naukowcy przebadali 810 heteroseksualnych mężczyzn w wieku powyżej 18 lat:

 

- faceci twierdzili, że czuli się bardziej męscy, gdy udało im się wywołać orgazm u partnerki,

- odczuwali największą satysfakcję, gdy okazywali się pierwszymi, którym udało się tego dokonać,

- działa to także w drugą stronę – gdy kobieta osiągała orgazm z innymi mężczyznami niż badani, ich pewność siebie i poczucie męskości spadało.

 

Tak więc panowie, wnioski są oczywiste – jeśli chcecie czuć się bardziej męsko, uprawiajcie dużo seksu. I nie skupiajcie się wyłącznie na sobie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska