Jak długo trwa seks u większości z nas?

2018-06-21
Jak długo trwa seks u większości z nas?

Ile przeciętnie trwa seks? Trudno powiedzieć, nawet wtedy jeśli chodzi o ten seks, który sami uprawiamy – w końcu „w akcji” dość trudno jest mierzyć czas. Ale do czego mamy badania?

Czy nie było trochę za krótko? Czy nie jest zbyt długo i nie zmęczę jej tym, że tak długo nie dochodzę? Jeśli jesteś dobry w te klocki to te pytania raczej nie spędzają ci snu z powiek. Ale przecież pozostaje jeszcze zwykła, ludzka ciekawość! A kto nie jest ciekawy ile tak właściwie trwa seks? Zarówno ten, który sam uprawia, jak i ten cudzy. No więc jaki jest uśredniony wynik?

Odpowiedzieć na to pytanie postanowiła firma Lovehoney, która na co dzień produkuje znane seks-zabawki. W tym celu przebadała 4400 użytkowników swojego sprzętu (a zatem na pewno nie kompletnych amatorów!). Odpowiedź może zaskakiwać!

Do oczka brakuje

Okazało się, że cała sprawa trwa średnio jakieś 19 minut, z czego 10 minut to sama gra wstępna. Tak, odpowiedź jest dość ścisła – Lovehoney wyszło na to, że sam seks trwa mniej więcej 9 minut. Niby niezbyt imponujący wynik, prawda? A jednak jakaś połowa respondentów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, twierdzi, że jak najbardziej są zadowoleni z tego, ile czasu trwa ich seks. 19 proc. kobiet i 23 proc. mężczyzn przyznaje się, że chciałoby, żeby ich seks trwał trochę dłużej.

Jeszcze trochę na temat marzeń. Tylko jedna czwarta ankietowanych chciałaby, żeby ich seks trwał więcej niż pół godzinę. Jednej trzeciej wystarczyłoby jakieś 15 minut. Tu również dość skromnie wymagania, prawda?

Cóż, warto wspomnieć, że i tak średnio 21 proc. wszystkich stosunków odbywanych przez przepytanych to „szybkie numerki”? Ile trwa przeciętny „szybki numerek”? O tym może kiedy indziej!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska