Jak zachęcić kobietę do seksu?

2017-03-23
Jak zachęcić kobietę do seksu?

Tytułowe pytanie jest tak samo stare jak gatunek ludzki. No, neandertalczycy mieli tu rozwiązanie proste, choć siłowe. Na szczęście od tamtej pory nieco się ucywilizowaliśmy. I sposoby na zachęcenie kobiety do stosunku mamy znacznie subtelniejsze.

Tych sposobów jest tyle co mężczyzn. Każdy playboy powinien mieć swój styl i wiedzieć, jak czarować kobiety. One chcą chodzić do łóżka z tymi facetami, którzy z miejsca przekonają je, że są jedyni w swoim rodzaju i seks z nimi nie będzie przypominał seksu z dziesiątkami innych facetów. Nie ma recepty – ważne jest bycie sobą.

 

Jednak mimo to istnieją pewne zasady, których lepiej się trzymać, jeśli chce się coś osiągnąć. Są naprawdę proste. Można je streścić następująco: bądź mężczyzną!

 

Jak? No a jak zachowuje się wobec kobiet prawdziwy facet? Na pewno nie biega za nimi z wywieszonym językiem. Bardziej opłaca się być takim mężczyzną, żeby one same do ciebie przychodziły. Lekkie, subtelne lekceważenie nigdy nie zaszkodzi. A już na pewno będzie lepsze niż nadmierne zainteresowanie, które kobiety tylko odstrasza i w tajemniczy sposób zachęca, żeby to one ciebie lekceważyły.

 

Dlaczego tak jest? Bo kobieta chce, żeby facet był silny. To atawizm mocniejszy niż cokolwiek. W końcu przywołani już we wstępie neandertalczycy musieli zapewnić kobietom przetrwanie. Tamci musieli być silni tak zwyczajnie – fizycznie. Dziś jest inaczej: silny facet to facet silny psychicznie, taki, który zawsze kontroluje sytuację i jest zaradny. Czy to charakterystyka gościa, który daje się omotać kobiecie? Chyba nie...

 

Więc kiedy już jesteś kolesiem, który ją interesuje – obojętnie czy spotkaliście się godzinę temu czy jesteście ze sobą już 10 lat – w którymś momencie dojdzie między wami do zbliżenia. Ważne, żebyś wyczuł, że to już TEN moment i wtedy się nie wahał. Falstart może wszystko zepsuć, ale zbyt długie zwlekanie tak samo. Ujmijmy to symbolicznie: w którymś momencie musisz wyjąć magnes i, kiedy ona znajdzie się wystarczająco blisko pola przyciągania, po prostu ją przyciągnąć. Pewną ręką. Czułą bądź szorstką – to już zależy od tego jaki jesteś albo jak ona woli.

 

Jest jeszcze jedna nieodzowna rzecz, jeśli chcesz zachęcić kobietę, żeby poszła z tobą do łóżka. Chodzi o odpowiednią temperaturę spotkania. Trzeba ją umiejętnie podgrzewać, bo TEN moment raczej nie przydarzy się sam. Może trochę alkoholu? Lekkie zbliżenie się do niej w czasie rozmowy, najlepiej tak, żeby sama nie wiedziała czy zrobiłeś to świadomie czy wyszło naturalnie? Drobny prezent? Zaimponowanie czymś w rozmowie (byle nie na siłę)? Zniżenie głosu w odpowiednim momencie? To wszystko dobre tropy, trzeba jednak pamiętać, że wszystko zależy od kobiety i od okoliczności. Z każdą jest inaczej! W końcu po co ci w łóżku taka kobieta, z którą będzie tak samo jak ze wszystkimi innymi?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska