14 lipca – Światowy Dzień Łapania za Tyłek

2016-07-14
14 lipca – Światowy Dzień Łapania za Tyłek

Wiecie, że dziś święto? Nie, wcale nie chodzi o Święto Wojska Polskiego – na nie przyjdzie czas dokładnie za miesiąc i jeden dzień. Dzisiaj świętują wszyscy faceci, nie tylko ci w mundurach. A także – mamy nadzieję – kobiety. 14 lipca przypada Światowy Dzień Łapania za Tyłek!

Albo raczej, jak często informują jeszcze grzeczniejsi pracownicy mediów: Światowy Dzień Łapania za Pupę. Nie jest jednak najważniejsze, jak je nazywać, ale żeby przyjemnie je spędzić. A do czynności, na cześć której ktoś kiedyś postanowił ustanowić dzisiejsze święto, raczej nie trzeba nikogo namawiać. A więc, do dzieła!

 

Niedawno, bo 5 lipca przypadało zresztą święto dość pokrewne, a mianowicie Światowy Dzień Łapania za Biust. To, że oba święta są od siebie oddalone tylko o nieco ponad tydzień nie wydaje się niczym dziwnym. W końcu komuś, kto dotyka piersi (a w tym wypadku być może więcej niż dwóch naraz!) trudno jest poprzestać tylko na tym. To, że ręce wędrują niżej jest naturalną konsekwencją...

 

Butz.2013/Flickr (CC BY 2.0)

 

To zresztą nie miejsce na odwieczne pytanie: co w wyglądzie dziewczyny ważniejsze, pupa czy piersi? Każdy wytrawny playboy wie przecież, że chodzi o całokształt. Choć z drugiej strony, z ręką na sercu, zastanówcie się panowie, jakie są wasze preferencje?

 

Jakiekolwiek by one jednak były – dzisiejsze święto nakłania do zwracania większej uwagi na pośladki. Nie żeby na co dzień większość z nas trzeba było do tego specjalnie namawiać... Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsze święto jest raczej ukłonem w stronę właścicielek pup. – Kochanie, może poświętujemy? – brzmi przecież inaczej niż zazwyczaj, a różnorodność w większości przypadków jest cechą pożądaną przez piękniejszą płeć. A może argument o święcie skierowany w stronę przypadkowo napotkanych dziewczyn też poskutkuje? W końcu kiedy tego spróbować, jeśli nie dziś?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska