Najpopularniejsze wymówki zdradzających kobiet

2017-03-28
Najpopularniejsze wymówki zdradzających kobiet

Żeby zdradzać, trzeba mieć czas. A żeby mieć czas, trzeba go sobie zorganizować. Poczytajcie, jak ów czas organizują sobie kobiety, które zdradzają. Oto ich najpopularniejsze wymówki, żeby wyjść z domu.

Zdrada to część naszego życia. Do zdradzania partnera przyznaje się mniej więcej połowa kobiet. To i tak niewiele w porównaniu z nami: odsetek romansujących wśród facetów wynosi 70 proc.

 

Jednak zdradę trzeba zorganizować. Kobiety, które wcześniej tego nie robiły, nie potrzebowały czasu na spędzanie go poza domem. Zaangażowanie w nową relację wymaga sprytu.

 

Najpopularniejszą wymówką, według ankiety zorganizowanej przez randkową stronę Gleeden, jest spotkanie z przyjaciółkami. Jako alibi używa go 66 proc. zdradzających. Na kolejnym miejscu znajduje się zwyczajne „potrzebuję trochę czasu dla siebie” (na spa albo zakupy). Potem następuje „mam dużo pracy” (popularne wśród przedstawicielek wolnych zawodów), „idę poćwiczyć” i spotykam się z mamą/rodzicami”.

 

A dlaczego kobiety zdradzają? Naukowcy wskazują trzy główne przyczyny:

 

1. Skończyły 25, 30, 35 lat...

 

Nowe badania dowodzą, że okrągłe rocznice powodują u kobiet przemyślenia na temat przemijania. Pojawiają się wątpliwości co do sensu trwania w obecnym związku. Panie są dużo bardziej skłonne do wysyłania pozytywnych sygnałów w kierunku innych mężczyzn i odbierania takowych.

 

2. Są zostawione same sobie...

 

Aż 72 proc. kobiet pytanych przez Gleeden twierdzi, że same muszą wykonywać prace domowe i nie dostają wsparcia od swoich partnerów. To skutkuje frustracją, a frustracja zamienia się w chętniejsze angażowanie się w nowe relacje.

 

3. Ich matki tak robiły...

 

Po brunecie będzie brunet. A po blondynce blondynka. Geny są bardzo silnym determinantem w sprawie, o której rozmawiamy. 71 proc. kobiet, których matki wdały się w romans, również zdradza. Warto najpierw porozmawiać z teściową i pogrzebać w jej przeszłości.

 

Źródło: "Daily Star"Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska