6 najlepszych pozycji na seks w łazience

2017-04-01
6 najlepszych pozycji na seks w łazience

Bez względu na to, czy masz łazienkę wielkości przeciętnego mieszkania, czy klitkę w której mieści się pralka i wanna, możesz zabawić się w niej naprawdę doskonale. Bo nie o wielkość pomieszczenia chodzi, ale o pomysłowość i technikę.

 

Łazienka to trzecie w kolejności miejsce, w którym najczęściej uprawiamy seks, po łóżku i kuchni. Mamy nadzieję, że ty także? Jakie pozycje są najlepsze do łazienkowego seksu? Zanim je wymienimy mała uwaga natury higienicznej lub może raczej estetycznej, do łazienki wpraszaj się raczej kiedy twoja partnerka bierze prysznic lub po nim, a nie kiedy była tam na „numerze dwa”. To samo dotyczy twoich wizyt w toalecie, no chyba, że jesteście szczęśliwymi posiadaczami oddzielnych łazienek i kibelków.

 

A zatem, skoro już omówiliśmy tę ważna kwestię, to rozważ poniższe konfiguracje.

 

1. Toaletowe tango

 

Pozycja na stojąca z wykorzystaniem toalety. Mamy nadzieję, że opuszczasz deskę i kibelek jest zawsze zamknięty...? Partnerka powinna stanąć tyłem, ty jesteś po drugiej stronie. Ona opiera nogę na toalecie, a ty wchodzisz od tyłu. Rzecz najprostsza z możliwych, ale satysfakcjonująca głównie facetów. Penetracja jest dość płytka, a kobiety raczej nie tęsknią do pochylania się nad toaletą. Za to idealna na szybki numerek jeszcze przed pracą.

 

2. Orzeł w lustrze

 

Łazienkowy klasyk, najwspanialszy, jeśli macie lustro. Partnerka siada na blacie lub po prostu na umywalce. Jeśli tylko umywalka ma nogę, nie powinno być problemów nawet z jej większym ciężarem. A jeśli umywalka jest osadzona na łazienkowej szafce, to już w ogóle żaden problem. Ty bierzesz jej nogi do góry i wchodzisz stojąc. Jazda będzie ostrzejsza, jeśli będziesz w stanie się czegoś chwycić, choćby kranu.

 

3. Kibelkowe rodeo

 

Z technicznego punktu widzenia kibelek to po prostu krzesło albo stołek. Idealne miejsce na typowe na nim pozycje. Siadasz jakbyś chciał się załatwić (znowu: deska musi być wcześniej zamknięta), a partnerka ujeżdża cię tak samo, jak na krześle właśnie albo brzegu łóżka. Oba warianty tej pozycji: od przodu i od tyłu, są równie satysfakcjonujące. Dla obojga.

 

4. Na pieska przy umywalce

 

Ta pozycja aż prosi się o lustro. Zgięta w pół partnerka jakby płukała zęby po ich umyciu. Ty tymczasem wchodzisz w nią od tyłu. Ona stoi na rozszerzonych nogach, zapiera się o umywalkę. Długiego seksu z tego nie będzie, ale łazienka to naprawdę miejsce raczej na krótkie dystanse niż maraton.

 

5. Prysznicowy stojak

 

Klasyk, ale niełatwy. Dlaczego? Kochanie się na stojąco wymaga po pierwsze synchronizacji pod względem wzrostu. Jeśli twoja partnerka jest dużo niższa, robi się problem. Po drugie, naprawdę łatwo się poślizgnąć, bez względu na to czy bierzesz ją od przodu, czy od tyłu. Po trzecie wreszcie, każda pozycja na stojąco jest lepsza dla hojnie obdarzonych przez naturę. Jesteś jednym z nich? Super!

 

6. Wodna fontanna


Na koniec coś do seksu oralnego. Pozycja taka sama, jak propozycja numer 2. Ona siada na umywalce albo opiera się o nią z rozszerzonymi nogami (jeśli obawia się, czy umywalka wytrzyma). Ty przyklękasz i językiem robisz to, co lubisz najbardziej. Ona też lubi to najbardziej? No popatrz, jaka koincydencja...

 

Powodzenia w domowym spa!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska