Czy kobiety chcą seksu na pierwszej randce?

2017-03-31
Czy kobiety chcą seksu na pierwszej randce?

Rzadziej niż my, niestety. Niespodzianka? No chyba nie bardzo. Naukowcy zbadali jednak jak to się przedstawia w liczbach. Kobiety są cztery razy mniej chętne, żeby uprawiać seks na pierwszej randce. I uwaga – im starsza jest kobieta, tym mniejsza jest szansa, że da się ją zaliczyć już przy pierwszym spotkaniu.

Czasami wyniki badań sprawiają, że spoglądamy na jakąś sprawę z zupełnie nowej perspektywy. A czasami po prostu utwierdzają nas w naszych przekonaniach. To ten drugi przypadek.

 

To, że my bardziej niż panie lubimy seks na pierwszej randce udowodniono na platformie YouGov Omnibus, która służy do błyskawicznego i łatwego zebrania opinii wielu osób. Odpowiadali Brytyjczycy.

 

Jak wypadło? Wyobraźcie sobie, że tylko 18 proc. Brytyjczyków przyznało, że są skłonni skończyć w łóżku już na pierwszej randce. Mamy jedno podstawowe pytanie: dlaczego tak mało? Wśród nich jest cztery razy więcej kobiet niż facetów.

 

1/8 Brytyjczyków przestrzega żelaznej (i starej jak świat) „zasady trzeciej randki”. Czyli chodzą do łóżka najwcześniej na trzeciej. A teraz uważajcie, bo będzie jeszcze bardziej archaicznie – kobiety są dwa razy bardziej skłonne niż facet, żeby czekać na „tego jedynego”.

 

Kobiety w ogóle są dziwne. Na przykład im starszy jest mężczyzna, tym chętniej uprawia seks już przy pierwszym spotkaniu. Z kobietami odwrotnie – kobiety po pięćdziesiątce zwykle najpierw muszą wyznać miłość, żeby pójść z kimś do łóżka. No cóż...

 

No i taki to news, w którym macie niewiele nowego. Ale macie morał od redakcji PLAYBOYA – zawsze pamiętajcie, że jeśli coś jest trudne, nie znaczy, że jest nieosiągalne. Powodzenia!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska