Ta rzecz to najgorsze, co możesz zrobić w łóżku

2017-04-04
Ta rzecz to najgorsze, co możesz zrobić w łóżku

Wygląda na to, że kobiety zjednoczyły się i zgodziły co do tego, co jest najgorszą rzeczą, jaką facet może zrobić w łóżku przed, w czasie lub po seksie.

Tą rzeczą jest chełpliwość, popisywanie się i przyznawanie sobie zasług za wszystko, co właśnie się stało. Z opublikowanego w „Journal of Sex Medicine” raportu „Do women's orgasms function as a masculinity achievment?” („Czy kobiece orgazmy są męskim osiągnięciem?”) wynika, że tak to widzą kobiety. Ich orgazm jest sprawą skomplikowaną, z czego doskonale zdają sobie sprawę. Zależy od całego mnóstwa czynników, jak budowa, dzień cyklu, poziom stresu i miliona innych. Tymczasem bardzo wielu mężczyzn bez cienia żenady przypisuje sobie zasługę tego, że do niego doszło. I w drugą stronę: wini się za brak orgazmu. To w ten sposób nie funkcjonuje, mężczyźni skupiający się na własnych łóżkowych osiągnięciach, chyba nawet bardziej niż denerwują kobiety. One tego po prostu nie znoszą.

 

W całych badaniach, na podstawie których powstał raport, wzięło udział 810 kobiet. Przeanalizowano ich i ich partnerów seksualne nawyki. Okazało się, że większość mężczyzn czerpie poczucie pewności siebie właśnie ze swoich łóżkowych osiągnięć. A osiągnięcia te utożsamiane są z orgazmem partnerki.

 

Czego jeszcze kobiety nie lubią w łóżku? Tych rzeczy jest cała masa, możecie o nich przeczytać tutaj. Na liście między innymi używanie telefonu komórkowego, brak higieny, ciągłe pytanie lub uporczywe milczenie oraz pomijanie gry wstępnej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska