Penisy coraz większe – milenialsi lepiej wyposażeni od swoich rodziców

2017-04-11
Penisy coraz większe – milenialsi lepiej wyposażeni od swoich rodziców

Jeśli wierzyć badaniom, współcześni młodzi mężczyźni mogą się pochwalić większymi penisami w porównaniu do starszych kolegów.

Rozmiar penisa to temat niezwykle delikatny chyba dla każdego mężczyzny. Zresztą, raczej jest niewielu facetów, którzy rozprawiają o tym z kolegami. Oddajmy więc głos naukowcom, którzy przeprowadzili stosowne badania na ten temat.

 

W 2016 roku King’s College London przeprowadził badania na temat wielkości penisów. Wzięło w nich udział 15521 mężczyzn. Uśredniając wyniki okazało się, że długość przyrodzenia przeciętnego faceta wynosi 13,1 centymetrów. W 2017 roku swoje badania postanowiła przeprowadzić firma SKYN, czyli jeden z największych producentów prezerwatyw. Ich próba była nieco mniejsza, ponieważ w ankiecie wzięło udział 3037 aktywnych seksualnie mężczyzn w wieku od 18 do 34 lat. Okazało się, że ich średni wynik jest lepszy, niż w przypadku facetów, którzy wzięli udział w badaniu King’s College London i wynosi 15,5 centymetrów.

 

Czy te wyniki powinniśmy brać za pewnik? Cóż, nie jesteśmy do końca przekonani, biorąc pod uwagę fakt, że faceci mają tendencje do przypisywania sobie zasług, które niekoniecznie muszą być zgodne z rzeczywistością. Mamy nieodparte wrażenie, że forma przeprowadzenia badania (czyli internetowa ankieta) mogła skłonić jej uczestników do niewielkiego minięcia się z prawdą. Chyba, że uwierzymy, że w ciągu roku średnia długość penisa zwiększyła się o ponad dwa centymetry…

 

Musimy przyznać, że mamy słabość do mniej lub bardziej poważnych badań dotyczących szeroko pojętej tematyki damsko-męskiej. W ostatnim czasie pisaliśmy między innymi o tym, że ludzie deklarujący się jako religijni oglądają więcej pornografii, a także że uprawiamy bardzo dużo seksu bez odpowiedniego zabezpieczenia.

 

foto: RapidEye / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska