Pornhub stworzył aplikację do zasłaniania części ciała na rozbieranych zdjęciach

Pornhub stworzył aplikację do zasłaniania części ciała na rozbieranych zdjęciach

Dzięki TrickPics nie musimy się już obawiać, że nasze konto na którymś z serwisów zostanie zbanowane za „nieodpowiednie treści”.

Najpopularniejsze serwisy społecznościowe mają dość restrykcyjne podejście do treści zawierających nagość – moderatorzy Facebooka oraz Instagrama nie dopuszczają możliwości publikowania zdjęć, na których widać kobiece sutki, nie mówiąc już o pełnej nagości.

 

Jeden z najbardziej znanych serwisów z filmami dla dorosłych, czyli Pornhub, twierdzi jednak, że ludzie nie chcą rezygnować z dzielenia się swoimi rozbieranymi zdjęciami (ich zdaniem robimy to od bardzo dawna) i ma zamiar ułatwić ten proces. W tym celu firma stworzyła aplikację o nazwie TrickPics – umożliwia ona nakładanie zabawnych naklejek i filtrów na „strategiczne” elementy zdjęć, dzięki którym fotki spełnią rygorystyczne regulaminy serwisów społecznościowych. Aplikacja obecnie oferuje 15 filtrów, ale Pornhub twierdzi, że ma zamiar regularnie zwiększać ich liczbę. Mężczyźni mogą zakrywać swoje drogocenne narządy między innymi kobrą wychodzącą z koszyka, a kobiety chociażby… okiem Saurona!

 

 

TrickPics nie wymaga rejestracji – od razu po pobraniu możemy edytować nasze zdjęcia, zarówno ładując je z galerii, jak i po zrobieniu ich z poziomu samej aplikacji. W tej chwili użytkownicy mogą obrabiać wyłącznie zdjęcia, ale Pornhub ma w planach wprowadzenie możliwości edycji plików wideo. Aplikacja jest darmowa i dostępna dla użytkowników systemów iOS oraz Android.

 

Sam pomysł kreatywnego cenzurowania rozbieranych zdjęć nie jest oczywiście nowy – jakiś czas temu pisaliśmy o aplikacji Nood, która oferuje podobną funkcję, jak omawiana TrickPics. Trzeba jednak przyznać, że Pornhub ma zdecydowanie więcej finezji w swoich działaniach.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska