Zostań mistrzem podrywania w sieci. 3 proste usprawnienia!

2017-04-25
Zostań mistrzem podrywania w sieci. 3 proste usprawnienia!

Już ponad połowa ludzi łączy się w pary (nie chodzi tylko o takie na życie, ale na przykład na jedną noc) dzięki sieci: także serwisom randkowym. Są proste sposoby, by poprawić swoje „wyniki”. Oto one.

Tinder, do którego używanie niewiele osób się przyznaje, odmienił wszystko. Randkowanie i znajdowanie partnera nigdy nie było tak proste. Wystarczy zarejestrować się i już można akceptować lub odrzucać. No właśnie, ale co zrobić, by częściej być akceptowanym, a rzadziej odrzucanym?

 

1. Załaduj naprawdę dobre zdjęcie

 

Kwestia zdjęcia, mówią niektórzy, jeśli prezentują się dobrze. To samo mówią nieśmiali, jeśli ktoś ich chwali: nie wierzą, że są atrakcyjni. Uważają, że to zasługa fotografa. W każdym razie zdjęcia mają sporą moc rażenia. Pierwsze wrażenie mogą wygrać lub zaprzepaścić. A to ono jest najważniejsze.

 

Nauka podpowiada, że są dwa sposoby na dobre zdjęcie profilowe w serwisach randkowych. To nie może być nic przypadkowego, wybranego ot tak, z telefonu. Kluczowy jest szczery uśmiech. Bez żadnych dziubków, głupich uśmiechów, pozowania na siłę i sztuczności. Uśmiechnij się tak, jakbyś uśmiechał się do naprawdę ładnej dziewczyny.

 

Druga sprawa to lekko przechylona głowa. To nie ma być zdjęcie jak do paszportu. Chodzi o pokazanie, że jesteś na luzie, otwarty. Nie możesz wyglądać, jakbyś aplikował do korporacji.

 

W grę wchodzą także zdjęcia grupowe, na których jesteś ze znajomymi. Ale upewnij się, że wyglądacie, jakbyście wszyscy dobrze się bawili.

 

2. Angażująca biografia

 

Naprawdę nie musisz mieć życiorysu jak gwiazda rocka. Ale na pewno znajdziesz w swoim życiu coś, czym być się chciał pochwalić. Niech to będą naprawdę pozytywne rzeczy, zarówno z czasów szkoły, jak i z pracy. Pisanie o nudzie w biurze nie jest najlepszym pomysłem. Ale gdzieś przecież byłeś, coś widziałeś. Zdobądź się na dystans i dowcip. No i nie kłam, bo wszystko prędzej czy później zostanie zweryfikowane.

 

3. Bądź śmieszny

 

Trzecia rzecz lekceważona przez amatorów (a ty chcesz być zawodowcem) to dowcip, inteligentne poczucie humoru. Nauka nie ma wątpliwości, że to ważniejsza cecha nawet niż uroda. Masa jest przystojniaków, którzy po bliższym poznaniu okazują się bucami. Przewagę nad nimi zapewni ci dystans, oczytanie, swobodne żonglowanie konwencjami.

 

Nie rób z siebie klauna, to nie o to chodzi, ale luz, uśmiech, konwersacja z pazurem, to może pomóc. Dowcip to jeden z najseksowniejszych afrodyzjaków.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska