Kobiety częściej zdradzają tych z dużymi

2017-04-27
Kobiety częściej zdradzają tych z dużymi

Im większy penis tym lepiej, myślimy. Wiele w tym prawdy. Ale i spore zagrożenie, bo okazuje się, że panowie z większymi przyrodzeniami są częściej zdradzani przez partnerki.

Od dziecka mierzymy sobie penisy (kto tego nie robi, kłamie). Szukamy informacji o „średniej długości”, utwierdzamy się w tym, że „wszystko jest w porządku” albo wręcz przeciwnie, wpadamy w kompleksy.


Kobiety przekonują nas, że długość nie ma znaczenia, liczy się raczej sprawność. Mimo to hojniej obdarzeni przez naturę są pewniejsi siebie, dumniejsi i mają się za lepszych w łóżku, nawet jeśli to wierutna bzdura.


Ostatnie badania potwierdzają jednak, że długość penisa ma znaczenie. Co więcej, im penis dłuższy, tym lepiej. Udało się udowodnić, że im większy penis, tym większa satysfakcja partnerki. Kobiety współżyjące z mężczyznami z „dużymi” mają większą szansę na orgazm pochwowy.


Jest jednak druga wiadomość i inne badania, które dolewają dziegciu do tej beczki miodu. Okazuje się, że im większy penis, tym większe prawdopodobieństwo zostania zdradzonym. Kobiety zdradzają tych z dużymi częściej niż tych z małymi. Udało się nawet obliczyć proporcje. Każdy dodatkowy cal to wzrost ryzyka zostania zdradzonym o 1,5 raza.


I jest jak w życiu: niby dobrze, ale nie do końca...

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska