27 seksualnych doświadczeń, które trzeba mieć na swoim koncie

2018-10-17
27 seksualnych doświadczeń, które trzeba mieć na swoim koncie

Seks w samochodzie, seks ze starszą kobietą, orgietka. Fantazje mniejsze i większe, ale wszystkie możliwe do wcielenia w życie. Zobaczcie jak kształtuje się lista seksualnych doświadczeń, które playboy powinien mieć na swoim koncie.

Jakiś czas temu na stronie amerykańskiego PLAYBOYA znalazł się artykuł zatytułowany mniej więcej w ten sposób, tyle że po angielsku. Bardziej dociekliwi czytelnicy zauważą, że napisany jest przez kobietę, w dodatku taką, która zarabia na życie rozśmieszenim ludzi. W porządku – możemy śmiać się z listy doświadczeń do odhaczenia, to nawet wskazane. Nie zmienia to jednak w niczym faktu, że artykuł może być inspirujący dla każdego, który ceni sobie różnorodność i doświadczanie seksu w różnych smakach. O jakich doświadczeniach mowa? Są poniżej, pogrupowane w kategorie.

RÓŻNE SMAKI

1. Odkrycia

Dobrze jest spróbować miłości z różnymi dziewczynami – o różnej budowie ciała, różnym usposobieniu, kolorze włosów, czymkolwiek. Ot, żeby wiedzieć, co lubi się najbardziej.

2. Starsza kobieta

A konkretnie starsza o jedno pokolenie. Trochę dla doświadczenia, a trochę dla spełnienia nastoletnich fantazji, które prawie każdy miał w młodości.

3. Cudzoziemka

Idź na randkę z dziewczyną, która nie mówi w twoim języku (a najlepiej w żadnym, którym dobrze operujesz). Staraj się jakoś z nią porozumieć i w końcu idźcie do łóżka. Nie ma lepszego sposobu, by poczuć moc miłosnego języka ciała niż doświadczenie, w którym język mówiony jest bezużyteczny.

4. Dziewczyna silniejsza od ciebie

Silniejsza fizycznie. Fanatyczka sportowego stylu życia, a najlepiej bokserka czy wojowniczka MMA. Coś zupełnie innego niż zwykle masz jak w banku. A także doświadczenie, które zapewne nie przytrafiło się zbyt dużemu gronu mężczyzn.

RYTUAŁY

5. Seks-rewanż

Trudno będzie ci zapomnieć seks z kobietą chcącą zemścić się na facecie, który ją zdradził. A że będziesz tylko rekwizytem? Co z tego? Na tym właśnie polega smakowanie różnych rzeczy.

6. Powrót przez Facebooka

Pamiętasz Sylwię z liceum? Albo Aśkę z twojej pierwszej pracy? Dzięki dobrodziejstwom Facebooka dużo łatwiej będzie ci zaaranżować seks z dziewczynami, które już dawno temu znikły z twojego horyzontu, a przecież zawsze ci się podobały...

7. Jedna noc

W monogamicznym związku koniec z tym! Więc jeśli w nim nie jesteś, warto pokusić się o jedną noc z kimś przygodnie poznanym, zupełnie bez zobowiązań. Tylko pamiętaj, że oboje macie dobrze się bawić.

8. Anonimowy, błyskawiczny seks

Coś zupełnie innego niż jedna noc. Raczej pół godziny czy godzina. Spotykasz kogoś, czujecie chemię, robicie to w jakimś naprędce znalezionym miejscu i rozchodzicie się w swoje strony. Im mniej o sobie wiecie, tym lepiej. Takie ekscytujące sytuacje się zdarzają, trzeba im tylko na to pozwolić.

EKSHIBICJONIZM

9. W miejscu publicznym

Świadomość, że w każdej chwili możecie zostać przez kogoś przyłapani jest podniecająca jak mało co. Poza tym – krajobrazy.

10. Video

Nagraj swój seks. Tylko pamiętaj, że KONIECZNIE musisz mieć na to zgodę partnerki, obojętnie czy jest to twoja żona, czy przygodnie spotkana dziewczyna. Grunt to zaufanie. I jeszcze jedno: nagrywanie nie jest rzecz jasna równoznaczne z pokazywaniem filmu komuś innemu czy udostępnianiem w internecie.

11. W kinie (lub teatrze)

Niewiele znajdziecie gorętszych rzeczy niż seks na sali kinowej. Wiadomo, nie może być na niej zbyt wielu ludzi. A wy musicie być dyskretni i tłumić odgłosy rozkoszy. Im bardziej będziecie tłumić, tym większa będzie rozkosz.

12. Przy odsłoniętych oknach

Odsłoń zasłony, podciągnij żaluzje i przynajmniej raz widowiskowo kochaj się z odsłoniętymi oknami i przy zapalonym świetle. Niech sąsiedzi popatrzą.

EKSPERYMENTY

13. Seks w podróży

Kochaj się w samolocie, w pociągu, na statku. Jest coś wyjątkowo podniecającego w seksie uprawianym podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce.

14. Seks-impreza

Orgie i orgietki z pewnością nie są dla każdego. Jednak jeśli czujesz, że dla ciebie owszem – koniecznie spróbuj. Nie musi być to od razu seks-impreza rodem z Oczu szeroko zamkniętych Stanleya Kubricka. Bardziej kameralne też powinny się sprawdzić

15. Podczas wesela

Nie tylko podczas swojego i jednak lepiej nie z panną młodą. Za to w atmosferze miłości. 

W SAMOCHODZIE

16. Na masce samochodu

Może to bezboleśnie zrobić każdy, kto ma samochód i garaż. To tak gorące, jak zawsze ci się wydawało.

17. Podczas jazdy

Oczywiście nie może tu być mowy o tradycyjnym stosunku. Ale jeśli partnerka zadowoli cię oralnie podczas gdy prowadzisz auto, na pewno będzie to niezapomniane przeżycie.

18. Seks na tylnym siedzeniu

Klasyka, zwłaszcza w amerykańskich filmach. Może nie jest to najwygodniejsze miejsce na miłość, ale pomysł na seks w samochodzie zwykle rodzi się spontanicznie, kiedy akurat nie o wygodzie myśli się przede wszystkim.

19. W godzinach pracy, w garażu

Seks w godzinach pracy chyba zawsze musi być ekscytujący. O ile pracujesz w miejscu, które ma garaż, będzie on stosunkowo „bezpieczną” propozycją.

W SEKRECIE

20. W biurze

Romans biurowy albo seks biurowy – spełnienie fantazji każdego białego kołnierzyka. Podnieca nawet sama myśl o tym.

21. Siostra kumpla

Siostra twojego dobrego kolegi wyrosła na dziewczynę, za którą ogląda się dosłownie każdy? Zrób to. Jeśli ona też będzie chętna na jednorazowy numer, nie przejmuj się – zupełnie jak ty nie będzie chciała powiedzieć o tym bratu. Bo po co patrzeć na jego zmieszaną minę?

22. Podczas imprezy

Impreza trwa, a wy gdzieś się ulatniacie. Im mniejsza impreza, tym większa sztuka, by pozostało to niezauważone. A przynajmniej dążenie do tego, żeby nikt nie zauważył waszej obecności tylko potęguje podniecenie. Jeśli już ktoś zauważy – no trudno, zdarza się. Chociaż pewnie zależy to od charakteru imprezy.

FIZYCZNE AKTY

23. Seks-maratony

Trzy propozycje rekordów: 1. największa liczba twoich orgazmów, 2. największa liczba orgazmów partnerki, 3. najdłuższy okres bez wychodzenia z łóżka (spanie i leżenie z rękami po sobie się nie liczą).

24. Trójkąt

Na pewno uda ci się znaleźć osoby chętne do trójkąta. Tylko dobrze poszukaj. Oczywiście, o ile sam masz na to ochotę.

25. S&M

Zabawy sado-maso pewnie nie są dla każdego, podobnie jak udział w orgiach. Ale żeby się tego dowiedzieć – trzeba spróbować. Oczywiście pierwszy raz niekoniecznie musi odbyć się z użyciem pejczy, klamerek, łańcuchów i wymyślnych masek.

26. Pieszczoty analne

Spróbuj – nawet tylko po to, by przekonać się, że nie lubisz. Co zresztą nie musi być prawdą. Tylko pamiętaj: jej pupa, twój tyłek – ważne, żeby było bezpiecznie.

27. Squirt

Wytryski u dziewczyn zdarzają się o wiele, wiele razy rzadziej niż u mężczyzn. Ale się zdarzają i seks z taką dziewczyną to zdecydowanie jedno z tych doświadczeń, które warto przeżyć.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska