2017-05-05
Masz te cechy? Każda będzie twoja

Chyba nie ma faceta, który nie zastanawiałby się, jakie musi mieć cechy, by być przez kobiety pożądanym i uwielbianym. Oto one.

 

Jak się okazuje, od wielkich podrywaczy niewiele możemy się nauczyć. Ich skuteczność jest dość banalna. Posiadają jedną-dwie cechy, których dana kobieta aktualnie potrzebuje. Czasami to łóżkowa sprawność, czasami wygląd fizyczny, innym razem poczucie humoru. „Zawodowcy” odnoszą masę krótkotrwałych sukcesów, ale po czasie na ogół okazuje się, że nie zostają ulubieńcami swoich chwilowych partnerek (co większość z nich bardzo sobie ceni).

 

Tymczasem realne cechy mężczyzn idealnych, takich których kobiety wielbią i zazdroszczą sobie nawzajem, stanowią połączenie kilku zalet w jednym. Nie wystarczy mieć tego czegoś, panie mówią raczej o zestawie cech.

 

Z ankiety przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii wynika, że na szczycie listy znajduje się opiekuńczość. Jest zdecydowanym numerem jeden, wyprzedzającym inne „must have”. Umiejący dać kobiecie oparcie mężczyzna to zwycięzca na starcie.

 

Na kolejnym miejscu znajdujemy stabilność finansową. Co ważne, nie chodzi o jakieś bogactwo, ale właśnie stabilność. Mówiąc wprost: kobiety cenią sobie facetów mających pracę i regularnie przynoszących do domu pieniądze.

 

Dwie pierwsze cechy raczej zaskakująco (być może dla nas, bo dla większości pań to pewnie oczywistość) wyprzedzają trzecią, na którą to my zwracamy uwagę. Dobry wygląd, atrakcyjność fizyczna, przystojność – zajmuje ostatnie miejsce na podium.

 

Dopiero dalej znajdują się kolejne bardzo ważne cechy, które dopełniają obrazu faceta idealnego według kobiet. Panie wskazują, że taki ktoś musi charakteryzować się ciekawością świata, chętnie podróżować i uczyć się oraz mieć poczucie humoru.

 

Sprawność łóżkowa – jurność i umiejętności – znalazła się dopiero na szóstym miejscu na kobiecej liście marzeń.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska