Czego się o niej dowiesz po jej ulubionej pozycji?

2019-03-04
Czego się o niej dowiesz po jej ulubionej pozycji?

Twoja partnerka ma swoją ulubioną pozycję seksualną? Nic dziwnego, każdy człowiek ma. Jak się jednak okazuje, z tego faktu można wysnuć dalej idące wnioski o osobowości.

Tak przynajmniej uważają seks-terapeuci z Wielkiej Brytanii, m.in. dr Rachel Needle, dr Steve Gouhg, których spytał portal Askmen.com. Ich wnioski najczęściej potwierdzają domysły, ale czasami są zaskakujące.

1. Misjonarz

Najpowszechniejsza pozycja, klasyk. Zapewnia intymność i bliskość. Partnerki uwielbiające misjonarza są z jednej strony romantyczkami, dla których seks nierozerwalnie wiąże się z uczuciami. Ale także kobietami świadomymi własnej seksualności. Chodzi o to, że misjonarz jest tą pozycją, dzięki której kobieta najłatwiej osiąga orgazm.

2. Kowbojka

Ona na górze: w łóżku i w życiu. Pozycja na jeźdźca lub jak wolą Anglosasi „kowbojka” pozwala kontrolować kobiecie zarówno głębokość, jak i częstotliwość pchnięć. Taką pozycję wybierają kobiety chętne do sprawowania kontroli i mające na wszystko wpływ także w pozałóżkowym życiu.

3. Na pieska

Jedna z ulubionych pozycji mężczyzn, bo pozwala im sprawować kontrolę. Wbrew temu co wielu z nas sądzi, kochają ją także panie. Te, które uważają ją za swoją pozycję numer 1, dzielą się na dwie grupy. Jedna to kobiety uległe, które cieszy, gdy to partner przejmuje kontrolę, także w życiu. Druga zaś kobiety, które nie angażują się w relację na 100 proc. Zdystansowane i nieufne.

4. Odwrócona kowbojka

Pozycję tę wybiera niewiele kobiet. Eksperci twierdzą, że należy do ulubionych konfiguracji kobiet, które „wiedzą, czego chcą”. Oraz tych, które dystansują się wobec partnera: tak w łóżku, jak i w życiu.

5. 69

Pozycja kobiet ani nie dominujących, ani nie uległych, ale tych, które życie traktują jak pewien rodzaj układu. Coś z siebie daję, ale też oczekuję czegoś w zamian. To nic złego, raczej nawet pozytywnego.

6. Łyżeczka

Ulubiona pozycja kobiet, dla których w życiu liczy się intymność, bliskość, ale także komfort. Wygoda kosztem seksualnych uniesień jest tutaj priorytetem.

7. Nogi na ramionach

Faworytka kobiet świadomych swojej seksualności i kobiecości. Kobiety wybierające tę konfigurację są najbardziej nastawione na przeżywanie orgazmów. Zaś w życiu: czerpanie z niego przyjemności.

8. Na stojąco

Odkrywczynie, niespokojne duchy, eksperymentatorki, te kobiety bardzo chętnie wybierają seks na stojąco. Pozycja nie jest specjalnie komfortowa, ale właśnie jej oczywistość podoba im się najbardziej. Można iść o zakład, że partnerka lubiąca taką konfigurację, raczej nie będzie przewidywalna i nudna.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska