Miała 10 tysięcy partnerów seksualnych – wie, czego chcą faceci!

2017-05-15
Miała 10 tysięcy partnerów seksualnych – wie, czego chcą faceci!

Jej doświadczenie mówi samo za siebie – ta kobieta wie o facetach naprawdę sporo.

Gwyneth Montenegro obecnie jest terapeutką i pisarką, ale przez lata parała się zgoła innym zajęciem. Była ona bowiem luksusową prostytutką, która godzinę swojego towarzystwa wyceniała na 500-1000 dolarów. Owym intratnym, ale w oczach wielu moralnie wątpliwym zajęciem parała się dość długo, bo przez dwanaście lat.

 

Pani Montenegro jest między innymi autorką książki pod tytułem „10000 men and counting”, czyli „10000 mężczyzn i wciąż rośnie”, w której dzieli się swoimi doświadczeniami i obserwacjami pracy w seks biznesie. Wnioskując po wywiadzie, udzielonemu niedawno jednemu z australijskich portali, ta kobieta wie naprawdę dużo o facetach i ich potrzebach.

 

 

Co ciekawe, ogromna większość mężczyzn, która decyduje się na spotkanie z prostytutką, nie wymaga wcale wymyślnych scen żywcem wyjętych z filmów pornograficznych. Przeciwnie – Gwyneth twierdzi, że jej klienci chcieli przede wszystkim normalnego seksu. Przyznaje przy tym, że nie brakowało takich, którzy zamiast uprawiać seks, chcieli po prostu porozmawiać. Jej zdaniem głównym powodem, dla jakiego faceci odwiedzają prostytutki, jest chęć poczucia się bardziej „męsko”, a także satysfakcja wynikająca z kontroli nad kobietą:

 

„Zawsze występuje pewna forma psychologicznej gry. Ponieważ faceci czują się pozbawieni swojej męskości w związkach, szukają jej w innych miejscach. Dlatego przychodzą do mnie – bo chcą poczuć się jak prawdziwi mężczyźni i mieć poczucie kontroli nad kobietą”.

 

foto: grinvalds / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska