Czego nie powinno się robić z ogromnymi piersiami?

2018-05-18
Czego nie powinno się robić z ogromnymi piersiami?

Jeśli jesteś szczęśliwcem, którego partnerka posiada ogromny biust, to… jesteś szczęśliwcem. Ale czy na pewno wiesz, jak traktować jej (swoje) skarby? Ośmiu porad: co wolno, a czego nie z naprawdę dużymi piersiami, udziela ekspertka Lindsey Pelas.

Naprawdę trudno znaleźć kogoś bardziej kompetentnego od amerykańskiej modelki, którą na Instagramie obserwuje 6,4 mln osób (galerię jej zdjęć możecie zobaczyć tutaj).

Biust Lindsey jest ogromny, naturalny, jej piersi mają rozmiar 30H. Pelas jest zaskakująco otwarta, bo właściwie całe życie mierzy się z mężczyznami, którzy wpatrują się w jej piersi, bez względu na to, czy to jej partnerzy, czy zupełnie obcy faceci. Zatem możemy jej zaufać, wie o czym mówi. Oddajemy głos ekspertce.

View this post on Instagram

future MILF 💍

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

1. Nie namawiaj jej, by cały czas obnażała piersi

Posiadaczki dużych biustów są z nich na ogół zadowolone, ale to nie znaczy, że chcą je pokazywać zawsze i każdemu. Namawianie do tego jest nie na miejscu.

2. Nie wpatruj się w nie bez przerwy

Żadna posiadaczka pokaźnych piersi nie będzie ci zabraniać cieszyć się nimi – twierdzi Lindsey Pelas. Ale patrzenie się na nie bez przerwy jest żałosne. Podczas rozmowy na poważne tematy tego po prostu robić nie wolno. „Co być powiedział, gdybyśmy rozmawiali o ekonomii, a ja bym się wpatrywała w twojego siusiaka” – pyta modelka. Cóż, trudno się nie zgodzić.

3. Zrozum, że czasami piersi są męczące dla ich posiadaczki

Pelas twierdzi, że kobiety hojnie wyposażone przez naturę wcale nie są szczęśliwe 24 godziny na dobę. „Tak, cieszymy się od czasu do czasu, ale czasami piersi sprawiają nam kłopot. Dużo ważą i utrudniają życie. Warto, by faceci o tym wiedzieli” – mówi Amerykanka.

4. Nie pytaj, czy są prawdziwe

Oczywiście mowa o relacji, w której ich pieszczoty jeszcze przed tobą. Tym razem wyjaśnienie jest krótkie: „Po prostu nie pytaj” – mówi Lindsey.

5. W łóżku nie poświęcaj uwagi tylko im

Tak, są kuszące. Tak, są cudowne. I tak, są duuuże. Ale każda kobieta ma także inne miejsca na ciele, które powinny być pieszczone.

6. Uważaj z prezentami

Nie każda bielizna jest dla każdej kobiety. Panie wyposażone hojnie raczej nie powinny być obdarowywane biustonoszami. W 99 na 100 przypadków prezent będzie nietrafiony.

7. Nie nadawaj im imion

To po prostu obciach. Flip i Flap? Puchatek i Prosiaczek? Po prostu nie nazywaj ich w żaden sposób!

8. Nie pouczaj, jak kobieta ma o nie dbać

„Uwierz, mamy je od zawsze i wiemy co robić” – mówi Pelas. Pokusa jest oczywiście ogromna, ale odrobina zaufania w stosunku do partnerki nie zaszkodzi.

View this post on Instagram

Who wants to go for a ride? ;) @partylikejzl 👸🏼

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska