Proste tricki, by stać lepszym kochankiem

2017-05-17
Proste tricki, by stać lepszym kochankiem

My faceci lubimy prostotę. Zatem mamy dla ciebie kilka trików, dzięki którym staniesz się (jeszcze) lepszym kochankiem. Możesz nie skorzystać, ale… no cóż, mamy jednak nadzieję, że skorzystasz.

1. Biegaj

Seks jest w głowie. Ale dobry seks to kawał fizycznej roboty. Jeśli masz ochotę na naprawdę udane maratony, musisz się wzmocnić. Bieganie to tylko hasło, sport możesz wybrać inny. Niech to będzie tenis, piłka nożna koszykówka, po prostu rób coś z ciałem. W wieku 20 lat takie porady mogą cię śmieszyć, ale zauważ, że każdy będzie kiedyś 40-latkiem.

 

2. Ćwicz mięśnie Kegla

Wydawałoby się, że to zabawa tylko dla kobiet. Nic bardziej błędnego. Panie mają inne powody do ćwiczenia mięśni Kegla od nas. Facet z silnymi mięśniami ma mocniejszą erekcję, mniej narażony jest na przedwczesny wytrysk, zatem „może dłużej”. Ćwiczyć łatwo: wystarczy regularnie wstrzymywać strumień moczu.

 

3. Pływaj

 O sporcie już było, ale pływanie zasługuje na wyróżnienie. Żadna inna aktywność nie wydziela endorfin w takiej ilości. A te neuroprzekaźniki odpowiadają za to, by „chciało się chcieć”.

 

4. Rzuć palenie

Jeden z największych wrogów seksu, jeśli nie największy: papierosy. Nie dość, że się śmierdzi, co dla wielu kobiet jest obrzydliwe, to jeszcze nikotyna ma fatalny wpływ na potencję.

 

5. Zmodyfikuj dietę

Łatwo się pisze, ale co zrobić, jeśli karkówka silniej mówi do człowieka od karczochów i marchewki? No cóż, nie namawiamy do startu w konkursie na faceta roku, ale ograniczenie tłuszczy zatykających żyły przyda się każdemu. Naczynia krwionośne w penisie są jednymi z najcieńszych w organizmie. Dlatego wieńcówka, zanim zaatakuje serce, sprawi najpierw, że przestanie stawać. Jeśli nie zmienić, to warto chociażby zmodyfikować dietę.

 

6. Czytaj

Punkt dla duszy, nie ciała. Czytaj o seksie wszędzie i gdzie się da. Weryfikuj informacje, poszerzaj horyzonty. Na pewno są sprawy związane z tą dziedziną, o których nie wiesz. Na pewno są pozycje i techniki, o których nie słyszałeś. Zamiast porno, lektura książek i artykułów. Nieskromnie polecamy Playboy.pl, gdzie o seksie piszemy naprawdę dużo.

 

7. Odpocznij

Trening, dieta i regeneracja. Te trzy rzeczy są ważne, by być w formie. Mniej więcej w równych proporcjach. Przemęczony nigdy nie będziesz dobrym kochankiem, chociażbyś językiem potrafił wyczyniać cuda. Po prostu nie będzie ci się chciało. Musisz odpocząć.

 

8. Zrób to sam

Masturbacja pomaga. Wzmacnia, czyni szczęśliwym, likwiduje napięcie. Można dzięki niej kochać się znacznie dłużej. Robienie sobie dobrze samemu ma całą masę zalet, o których możesz przeczytać tutaj.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska