10 przykazań dobrego seksu oralnego dla mężczyzn

2017-05-22
10 przykazań dobrego seksu oralnego dla mężczyzn

Lizanie cipki, cunnilingus czy nawet tradycyjna swojska mineta. Nazywajcie to jak chcecie, grunt, żeby potrafić zrobić to tak, by ona traciła zmysły. Poważnie – to właściwie niezbędna umiejętność. Zapytajcie swoich kobiet!

Seks w ogóle wymaga pewnych umiejętności, a także wyczucia. Ten oralny chyba nawet więcej niż penetracja. Trzeba wiedzieć jak to robić, żeby jej było jak najlepiej. Chcecie dowiedzieć się jak? Mamy dla was 10 porad, bez których się nie obejdziecie.

 

1. Najpierw ją rozgrzej!

Jednego możesz być pewien. Jeśli zaczniesz od drapieżnego wczepiania się językiem w jej łechtaczkę, nic z tego nie będzie. Ona powie, że ją boli i ochota na orgazm przejdzie jej w mgnieniu oka. Oczywiście o ile w ogóle zdążyła ją mieć. Zaczynaj bardzo powoli, całuj jej brzuch i uda itd. No chyba, że akurat jest mokra już na wejściu i wyraźnie prosi cię, żebyś od razu zaczynał od konkretów!

 

2. Znajdź łechtaczkę

Nie chodzi o to, żeby podczas seksu oralnego skupiać się tylko na niej. Ale bez niej żaden cunnilingus nie ma racji bytu! Robienie kobiecie przyjemności ustami to pieszczenie łechtaczki, po prostu. No chyba, że chodzi ci o opowiadanie komplementów...

 

3. Skup się na najbardziej wrażliwej części łechtaczki

Uważaj, o tym mogłeś nie wiedzieć! Jeśli podzielisz łechtaczkę na cztery równe części to najbardziej wrażliwa jest ta w prawym górnym rogu. Twoim prawym górnym. Nie musisz dziękować!

 

4. Ale nie zapominaj też o jej dolnej części

Nie wiadomo dlaczego, bo dolna część łechtaczki wcale nie jest wyjątkowo wrażliwa, ale lizanie jej daje kobiecie dużo przyjemności. Nie lekceważ tej wiedzy!

 

5. Przede wszystkim rytm

To jak z graniem na perkusji – rytm jest wszystkim. Ale w przypadku minety nie może być on zbyt szybki! Rób to zmysłowo, ale równo. Gubienie raz obranego rytmu sprawia, że jej opada podniecenie. Podobnie jak to było w przypadku zdobywania jej – najważniejsza (oczywiście oprócz błyskotliwości) jest konsekwencja. I jeszcze jedno – nie tylko nie zmieniaj rytmu, ale też, jeśli możesz, nie zamieniaj języka na rękę. Wyobraź sobie, że w pewnym momencie ona wyjmuje twojego penisa z ust i dalej używa już tylko ręki. Rozczarowanie, prawda? W drugą stronę działa to tak samo.

 

6. Mrucz!

Nie chodzi o to, że podczas seksu oralnego masz nucić temat przewodni z Ojca chrzestnego. A jednak wydawanie cichych dźwięków, pomruków, sprawi, że ona poczuje te wibracje na cipce. Weź to pod uwagę.

 

7. Włóż w nią palce

Kiedy jest już mokra, włóż w nią palec. Albo raczej palce. Zwariuje, zobaczysz! Najlepiej użyć wskazującego i środkowego. Jeśli dodatkowo zegniesz je w niej tak jakbyś pokazywał „No, chodź tu do mnie!” – jest szansa, że zwariuje jeszcze bardziej. To w ten sposób możesz znaleźć jej punkt G.

 

8. Pośliń ją, ale po kryjomu

Podczas sesji z seksem oralnym ona może potrzebować dodatkowego nawilżania. Normalna rzecz. Ślina nada się tu doskonale i ma ten plus, że nie będziesz musiał przerywać. Ale jeśli będziesz spluwał na jej cipkę to cały nastrój może w jednym momencie lec w gruzach...

 

9. Bądź cierpliwy

Osiągnięcie orgazmu może zająć jej nieco dłużej niż tobie w analogicznej sytuacji. Bądź na to przygotowany, nie okazuj zniecierpliwienia, rób swoje. Po wszystkim ona, cała w skowronkach, wynagrodzi ci twój trud...

 

10. Nie lubisz tego? Nie mów jej!

Przecież nie każdy musi uwielbiać wszystko, co dzieje się w sypialni. Jeśli jednak lizanie cipki nie sprawia ci jakiegoś wielkiego dyskomfortu – warto od czasu do czasu dać jej tę przyjemność! „Będzie zadowolona” to zdecydowanie za mało powiedziane. Tylko przypadkiem jej nie mów, że nie przepadasz za dawaniem jej oralnej rozkoszy. Jeśli będzie wiedziała, że tak jest, jej orgazm też stanie się sprawą wątpliwą.

 

Wiedza zdobyta? To teraz czas na praktykę! No chyba, że chcecie najpierw poczytać o tym jeszcze trochę. Też możecie, tym bardziej, że już kiedyś publikowaliśmy pewien krótki poradnik seksu oralnego dla facetów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska