Co czwarta osoba sądzi, że seks z kimś innym to nie zdrada!

2017-05-24
Co czwarta osoba sądzi, że seks z kimś innym to nie zdrada!

W czasach Tindera, seksu on-line i erotycznych sms-ów granica zdrady coraz bardziej się rozmywa. Często nie do końca potrafimy określić co zdradą jest, a co nie. Ankietowani też mieli z tym problem. No, może jeśli pominąć ponad 25 proc. z nich!

No bo sami zobaczcie – czy samo posiadanie konta na Tinderze, kiedy jesteśmy w związku to zdrada? Raczej nie, choć wiemy doskonale, że może się to na nas okrutnie zemścić. A pocałunek to już zdrada? A flirtowanie on-line? Trudno ocenić!

 

Dzięki badaniu przeprowadzonemu przez Deseret News i YouGov wiemy o tym trochę więcej. O granice zdrady zapytano nieco ponad 1000 Amerykanów w różnym wieku i różnej płci. Odpowiedzi znacząco różnią się od siebie i niekiedy zaskakują.

 

Według 63 proc. ankietowanych aktywne prowadzenie strony w serwisie randkowym lub aplikacji randkowej to zdrada. Zwracamy uwagę na małe słówko „aktywne”. Co dalej? Otóż niewiele więcej, bo 73 proc. ankietowanych zdefiniowało zdradę jako przypadkowy, jednorazowy seks z kimś innym niż partner czy partnerka. Ledwie 10 proc. więcej! Czy to znaczy, że dla pozostałych 27 proc. seks z kimś innym niekoniecznie jest zdradą?!

 

Ale idźmy dalej. 71 proc. ankietowanych stwierdziło, że aby mówić o zdradzie, wystarczy nawet pocałunek z kimś innym, a 69 proc. uznało, że zdradą jest wysyłanie sobie sprośnych sms-ów lub innych wiadomości. 51 proc. uważa, że zdradą jest nawet niewinny (jak by się wydawało) flirt! A dalej jest jeszcze lepiej! Prawie 25 proc. przepytanych osób uznało za zdradę nawet samotną (bez partnerki lub partnera) wycieczkę do klubu ze striptizem, a 19 proc. uważa, że zdradą jest nawet oglądanie pornografii.

 

Wyniki ankiety jasno wskazują, że my faceci mamy tu gorzej. W każdym przypadku oceniamy sprawę zdrady nieco łagodniej niż kobiety.

 

Wnioski? W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe! Z ankiety wynika bowiem, że stosunkowo łatwo możesz znaleźć partnerkę, która twierdzi, że jeśli jednorazowo prześpisz się z kimś innym niż ona to właściwie nie wpływa to na kształt waszego związku (pamiętaj jednak, że to działa w dwie strony!). Wynika z niej jednak także, ze równie prawdopodobne jest trafienie na taką, która nigdy nie wybaczy ci nawet dość niewinnego wypadu na striptiz...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska