Dlaczego MILF-y to najlepsze kochanki?

2018-09-05
Dlaczego MILF-y to najlepsze kochanki?

Jeśli szukasz dziewczyny, która naprawdę tego chce i lubi to, czuje się dobrze w swoim ciele, a także umie brać i dawać wszystko w łóżku, to nie szukaj zbyt młodej…

Wiecie, kto to jest MILF? Z angielskiego: mamuśka, którą chciałbym przelecieć (Mother I would Like to F*ck). Kobieta w wieku 35+, bardzo seksowna i świadoma siebie (coś jak 44-letnia Heidi Klum).

Dlaczego od tego zaczynamy? Bo okazuje się, że – tak jak się można było tego spodziewać – MILF-y są najgorętszymi kobietami.

Potwierdzone info

Na zlecenie Natural Cycles (apka do antykoncepcji) przebadano 2600 kobiet. Podzielono je na grupy wiekowe: do 23 roku życia, w wieku 24-35 oraz 36 i starsze. Okazało się, że 80 proc. kobiet w wieku 36+ czuje się seksownymi, podczas gdy tylko 70 proc. tych poniżej 23 roku życia i… 40 proc. kobiet w wieku 24-36.

Więcej! Kobiety najstarsze, które mają orgazmy zawsze, stanowią 60 proc. grupy. Wśród pozostałych obu grup odsetek wynosi 50 proc.

One to naprawdę lubią

Na koniec zapytano o ostatnie fantastyczne seksualne zbliżenie w ciągu ostatniego miesiąca. Miało je aż 86 proc. MILF-ów, 76 proc. kobiet w wieku 24-35 i jedynie 56 proc. najmłodszych.

Acha, MILF-y są też najczęściej uprawiającymi seks kobietami, ze średnią 2 razy w tygodniu. Im młodsze kobiety, tym gorzej.

Macie jeszcze jakieś pytania?

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska