Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Wystawa kobiet w Pradze. Nie zdjęć – żywych kobiet! (18+)

2017-05-31
Wystawa kobiet w Pradze. Nie zdjęć – żywych kobiet! (18+)

W kontekście tej wystawy zwrot „koneser kobiet” nabiera zupełnie nowego znaczenia... W Pradze odbędzie się wystawa, na której role eksponatów odegrają żywe kobiety. Będziesz mógł je podziwiać, oglądać ze wszystkich stron, a niektórych nawet... dotykać.

Rzecz nosi nazwę VOAYER. Potrwa trzy dni. I dość dokładnie wiadomo jak będzie wyglądała, bo podobna wystawa odbyła się już w ubiegłym roku w Bratysławie. I odniosła sukces. Trwała jakieś 12 godzin i zgromadziła przeszło 700 osób. Stąd dokumentacja – film i zdjęcia, z których wiadomo jak będzie wyglądała druga „wystawa kobiet” w Bratysławie. No i jak, ilu z was podniecają takie zabawy?

 

– Wystawa zawiera PRAWDZIWE KOBIETY, nie fotografie czy manekiny. Uważajcie więc, bo możecie się rozczarować – dowcipnie piszą organizatorzy na oficjalnej stronie wydarzenia. Hm, wydaje nam się, że na takiej wystawie można poczuć całkiem sporo, ale chyba raczej nie rozczarowanie...

 

– Nie miej żadnych oczekiwań, bo możesz się rozczarować. Musisz po prostu mieć otwarty umysł, przyjść i spojrzeć na piękne, oddane i nagie kobiety na tle interesującego otoczenia. Wystawa VOAYER to ekscytujące doświadczenie, którego nie zapomnisz – zachęcają organizatorzy. Pomimo, że to chyba nie słowa mają zachęcać do wystawy najbardziej.

 

 

Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy nie tylko będą mogli dotykać niektórych eksponatów, ale również bez problemu robić zdjęcia. Cóż, czyli będzie naprawdę jak w galeriach i muzeach.

 

No i na koniec jeszcze jedno, choć po filmie na pewno już się zorientowaliście. Całość przeznaczona jest raczej dla fanów mocniejszych seksualnych wrażeń – miłośników BDSM i zabaw z dominacją i uległością, a także mroczniejszych, kontrkulturowych klimatów i choćby tatuaży i piercingu. Zresztą co my się będziemy rozpisywać. Po prostu spójrzcie na film i na pierwszy rzut oka ocenicie czy to coś dla was, czy na pewno nie.

 

W razie czego – żeby zobaczyć wystawę trzeba mieć 18 lat i 669 czeskich koron w kieszeni. Albo mówiąc inaczej – 25 euro. „Zwiedzanie” potrwa jakieś 1,5 godziny. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 

fot. materiały organizatora

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska