Usta Hiszpanki, piersi Dunki i nogi Polki – oto kobieta idealna!

2017-05-31
Usta Hiszpanki, piersi Dunki i nogi Polki – oto kobieta idealna!

Gdyby Bóg stworzył kobietę idealną, miałaby oczy Węgierki, twarz Czeszki, fińskie pośladki, duńskie piersi, szwajcarskie dłonie, usta Hiszpanek i... nogi Polek. Tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych wśród ponad 5 milionów aktywnych użytkowników strony Victoria Milan.

Victoria Milan to serwis przeznaczony dla ludzi szukających w internecie pozamałżeńskiego seksu. Krótko mówiąc – dla zdradzających. A więc dla takich, którzy w kobietach cenią raczej piękno i seksualność, nie wnętrze. Czyli chyba można im wierzyć...

 

Badanie bazowało na odpowiedziach ponad 5 milionów użytkowników aplikacji. Każdy miał ujawnić, co uważa za swoją najatrakcyjniejszą cechę fizyczną. Nas oczywiście interesują kobiety. Oczywiście zakładając, że można im wierzyć. Sądzimy jednak, że na ogól można – w końcu kobieta umawiająca się na seks za pośrednictwem serwisu dla zdradzających chyba jest dość świadoma swojej seksualności...

 

Co z tego wyszło? Oto trzy najlepsze nacje w każdej z wyszczególnionych kategorii:

 

Jeśli wierzysz, że oczy są zwierciadłem duszy – jedź na Węgry. A zaraz potem do Belgii i Grecji. Czyli wygląda na to, że w pięknych oczach chodzi nie tylko o same oczy, ale również o oprawę – brwi i rzęsy.

 

Piękne twarze, symetryczne, z wyraźnymi kośćmi policzkowymi i ładną szczęką? Spodobają ci się Czeszki, Szwedki i Holenderki.

 

Najlepsze pośladki? Wcale nie Portoryko, kraj pochodzenia Jennifer Lopez, ani nie Armenia, skąd pochodzi rodzina Kardashianów (czy raczej Kardashianek). Więc jakie panie mają najlepsze pupy? Finki, Norweżki i Rumunki.

 

Fani kształtnych, jędrnych piersi i efektownych dekoltów powinni natychmiast pojechać do Danii, Wielkiej Brytanii albo do Niemiec. Staniki push-up to nie bielizna dla kobiet z tych krajów. Nie potrzebują ich.

 

Seksowne usta to namiętność. Nic więc dziwnego, że właścicielki najgorętszych ust na świecie to panie z krajów, które kojarzą się z temperamentem i gorącą krwią (a przy okazji z całkiem gorącym klimatem, w każdym razie gorętszym niż u nas). Jakie to kraje? Hiszpania, Francja i Włochy.

 

Jesteś fetyszystą... dłoni? Cóż, i tacy się zdarzają! Swój raj odnajdziesz w Szwajcarii, Austrii albo Słowenii. Te kobiety doskonale wiedzą jak zadbać o szczegóły...

 

A Polki? Też są w czymś najlepsze! Nasze rodaczki wygrały w klasyfikacji na najlepsze nogi na świecie! Faktycznie, coś w tym jest! A jeśli kochacie damskie nogi, ale potrzebujecie odmiany to powinniście wiedzieć, że zaraz za Polkami uplasowały się obywatelki Irlandii i Republiki Południowej Afryki.

 

To jak, fani poszczególnych części kobiecego ciała, już wiecie gdzie spędzicie najbliższy urlop?

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska