Które części ciała uwieczniamy na nagich fotkach?

2017-06-02
Które części ciała uwieczniamy na nagich fotkach?

Czy to nam się podoba czy nie, żyjemy w czasach, w których wymiana informacji jest łatwa, jak nigdy wcześniej. Dotyczy to także treści, cóż, treści bardziej prywatnych.

Amerykański serwis DrEd.com (o którym wspominaliśmy między innymi przy okazji tekstów o idealnym rozmiarze piersi oraz ulubionych pozycjach seksualnych) postanowił pochylić się nad tematyką sekstingu oraz przesyłania nagich zdjęć. W przeprowadzonym badaniu wzięło udział 2 tysiące osób obojga płci – zarówno mieszkańców Europy, jak i obywateli Stanów Zjednoczonych.

 

Kto przesyła nagie zdjęcia?

 

 

Jest to, jak się nietrudno domyślić, domena głównie młodych – 40% Amerykanów i 36% Amerykanek pomiędzy 18 a 24 rokiem życia wysłało nagą fotkę przynajmniej raz w życiu. Europejczycy są pod tym względem nieco bardziej powściągliwi. A czym starsi, tym mniej skorzy do tego typu rozrywek.

 

Jakie części ciała?

 

 

Naga fotka nagiej fotce nierówna. Jeśli chodzi o kobiety, to ponad połowa Amerykanek i niemal połowa Europejek, gdy decyduje się na zrobienie takiego zdjęcia, to uwiecznia na nim swoje piersi. Klatka piersiowa dominuje u męskich mieszkańców Starego Kontynentu, natomiast Amerykanie w 29% przypadków nie mają oporów przed wysyłaniem zdjęć genitaliów.

 

Zachowujemy czy usuwamy?

 

 

Nagie fotki z założenia mają być efemeryczne i obietnica ich usunięcia zaraz po otrzymaniu jest często warunkiem wysłania. Okazuje się jednak, że swoje „zdobycze” zachowuje niemal połowa mężczyzn i jedna trzecia kobiet. Kobiety też o wiele częściej chcą, aby osoba, która zdjęcie otrzymuje zaraz je usunęła. Faceci są pod tym względem bardziej pobłażliwi.

 

foto: michaeljung / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska