Jak wielu twoich znajomych uprawia seks w pracy?

2019-02-27
Jak wielu twoich znajomych uprawia seks w pracy?

Jedna z australijskich firm postanowiła to sprawdzić i przeprowadziła stosowną ankietę. Wyniki są… no cóż, z jednej strony niezbyt zaskakujące, ale z drugiej jednak dają sporo do myślenia.

Ankieta została przeprowadzona przez australijski serwis o nazwie YellowOctopus. Wzięło w niej udział 1000 osób – niby niewiele, ale daje pewne wyobrażenie na temat tego, co dzieje się w zakamarkach biur i zakładów pracy.

Jeśli przyjmiemy, że wyniki badania są miarodajne, to okaże się, że średnio około jedna na dziesięć osób zdecydowała się na seks ze znajomym z pracy, podczas gdy 4% ma podobne doświadczenia, z tym że z osobą spoza firmy. Zdecydowana większość ludzi, która decydowała się na uprawianie seksu w pracy robiła to po godzinach, gdy niemal wszyscy opuścili już biuro. Trudno się temu dziwić – chyba mało kto chciałby być nakryty w tej, jakby nie było, intymnej sytuacji. Można by się spodziewać, że jeśli już dochodzi do zbliżeń w pracy, to chodzi przede wszystkim o seks oralny. Tak przecież byłoby szybciej i bardziej dyskretnie, nieprawdaż? Cóż, nic z tych rzeczy – seks w pracy to najczęściej normalny stosunek.

A co, jeśli mamy ochotę na igraszki, a w pobliżu nie ma nikogo chętnego, kto by chciał w nich uczestniczyć? Wielu w takiej sytuacji decyduje się działać na własną rękę (co, jak już kiedyś wspominaliśmy, ma swoje dobre i złe strony). Częściej są to mężczyźni (13%) niż kobiety (5%). Podobne proporcje występują w kwestii oglądania pornografii w miejscu pracy – przyznało się do tego 11% ankietowanych facetów i 3% kobiet.

Fot: iStock

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska