5 prezentów na Międzynarodowy Dzień Seksu dla niej

2017-06-06
5 prezentów na Międzynarodowy Dzień Seksu dla niej

7 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Seksu. Postanowiliśmy go uczcić propozycją pięciu prezentów, które możesz ofiarować swojej partnerce tego dnia. Jeśli to zrobisz, swój już osobisty dzień seksu będziesz miał potem codziennie.

 

1. Bariera

Nawet jeśli wasze życie seksualne kwitnie, to pewnie jest w tobie coś takiego, jak zestaw łóżkowych barier. Rzeczy, których nie robisz i robić nie chcesz. A partnerka namawia… To może być seks w miejscu publicznym, pieszczota konkretnej części ciała, jakaś pozycja. Albo rzeczy ostrzejsze: trójkąt, wizyta w klubie dla swingersów, seks w samolocie/autobusie/pociągu. Nie namawiamy cię, żebyś jednego dnia zrezygnował z barier, po pewnie masz konkretne powody, by one istniały, ale wybierz jedną, tylko jedną i pokonaj ją. Zrób coś, czego chce twoja partnerka, a dotąd się na to nie godziłeś. Ona będzie w szoku, a jej podniecenie cię zaskoczy.

 

2. Czas

Zabierz ją na randkę. W Międzynarodowy Dzień Seksu! Ale niech ta randka będzie wyjątkowa. Wyłącz telefon, zaplanuj ją. Nic nie pozostaw jej inwencji, niech wszystko będzie na twojej głowie: miejsce, trasa, czas. A propos czasu, poświęć go jej w całości, w 100 proc. Wyłącz telefon, nie gadajcie o pracy, dzieciach i kredytach. Tak kieruj rozmową, by nie schodziła na tematy przyziemne i błahe. Acha, na koniec, już w sypialni, kontynuuj. 100 proc. czasu dla niej.

 

3. Uwielbienie

Każda kobieta ma jakieś kompleksy, niestety. Czasami dotyczą zachowania, ale częściej fizyczności. Za chuda, za gruba, oczy za małe, za duże, nogi za długie, za krótkie, włosy za rzadkie, za gęste. Moglibyśmy wymieniać tak jeszcze parę godzin. Podaruj więc swojej partnerce uwielbienie. Ale nie chodzi o to, byś mówił o jej kompleksie, że go nie ma. To zostanie uznane za tanie kłamstwo i będzie nieskuteczne („Kochanie, kocham to, że jesteś niska” w przypadku, gdy ona nienawidzi tego, że jest niska, odniesie odwrotny skutek). Skup się na cechach – fizycznych, bądź dotyczących osobowości – które naprawdę w niej uwielbiasz i jesteś w tym uwielbieniu autentyczny. Nie ma takich cech? No to co ty z nią jeszcze robisz? Na pewno jest wiele...

 

4. Kreatywność

Zabrałeś ją już na weekend do Wrocławia, Torunia, Warszawy, Krakowa i Sopotu, taki tylko dla was. Kupiłeś jej ulubioną bieliznę (jej ulubioną, nie taką ulubioną przez ciebie). Zadziwiłeś wytrzymałością. Ale nie ustawaj w próbach zrobienia jej kolejnej niespodzianki. Może jakiś letni festiwal, podczas którego będziecie mogli poszaleć? Może jakieś miasto, o którym ona mówiła? Naprawdę większości kobiet wystarczy inwencja i kreatywność. Większość docenia sam fakt, że facetowi się chce! W Międzynarodowy Dzień Seksu daj jej po prostu udawany „voucher” na coś, co wymyślisz. Na jego realizację może przyjść pora później.

 

5. Gadżet

Być może prywatna szafka twojej partnerki pełna jest wibratorów i dildo, być może wypróbowaliście już wiele, w tym prezenty, które dostała od najlepszych przyjaciół, a których zakup nie powstał w waszej głowie. Nawet jeśli tak, to seks shopy pełne są nowych gadżetów. Śmiesznych i seksownych, przełamujących tabu i naprawdę przydatnych. Kup coś, a potem zrób coś. To znaczy zróbcie… Najważniejsze w tym wszystkim: nie kupuj „pod siebie”, a dla niej. Przynajmniej tego dnia.

 

PS. Prezenty można łączyć. Nawet lepiej, gdybyś się na to zdecydował ;-)

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska