Nowe miejsce na seksualnej mapie Polski: tylko dla perwersyjnych par!

2017-06-08
Nowe miejsce na seksualnej mapie Polski: tylko dla perwersyjnych par!

Dzieje się to, o czym przez dziesięciolecia marzyliśmy: doganiamy Zachód. Na seksualnej mapie Polski pojawiło się nowe miejsce, dedykowane parom, które uwielbiają zabawić się nieco (lub bardziej niż nieco) perwersyjnie. To pokój fantazji. Nawet najskrytszych.

Pomysłodawczynią apartamentu Szampan i sekrety jest Aleksandra Rasz. PLAYBOY.PL uciął sobie z nią miłą pogawędkę. – Projekt (startup) ruszył w walentynki 2017, a strona internetowa, na której można się dowiedzieć szczegółów (szampanisekrety.com) w maju 2017 – opowiedziała nam. – Wszystkie pary spragnione urozmaicenia znajdą u nas to, o co im chodzi.

 

 

A o co chodzi? To po prostu apartament, składający się z dwóch pokojów, który na zlecenie jest aranżowany w odpowiedni sposób. Może być gabinetem lekarskim, policyjnym pokojem przesłuchań, pomieszczeniem ze scenerią z 50 twarzy Greya albo – wersja dla romantyków – miłosną alkową. Zamówić można też coś z innej beczki: gabinet sado-maso, w którego wnętrzu znajdą się wszystkie konieczne akcesoria. Fantazje górą!

 

Co się tam robi? Żartujemy. Wiadomo przecież, co się robi. Chcemy wam tylko powiedzieć, że można robić to tak, jak się komu żywnie podoba, bo ściany są wygłuszone i nikt nie usłyszy krzyków, czy miłosnych jęków. Organizatorzy zapewniają pełną dyskrecję, formalności są ograniczone do minimum. Nie ma kamer, nie ma nagrywania.

 

 

Oferta Szampana i sekretów jest znacznie bogatsza, można zamówić trunki, można afrodyzjaki. Ogranicza właściwie tylko wyobraźnia.

 

Cena? Droższe są weekendy (ok. 800 zł), w tygodniu ceny są niższe (500 zł), a najdrożej płaci się za wyjątkowe dni w roku – Sylwestra, Walentynki. Lokalizacja: Żyrardów, ok. 30 min. autostradą z Warszawy.

 

 

No i jak? Rezerwujecie za 3… 2… 1…?

 

fot. Szampanisekrety.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska