Gracze wytrzymują dłużej w łóżku

2017-06-08
Gracze wytrzymują dłużej w łóżku

Jeśli twoja dziewczyna po raz kolejny cię pyta „czemu ty ciągle grasz w te głupie gry?”, to mamy mamy dla niej odpowiedź, która z pewnością przypadnie jej do gustu.

Nie da się ukryć, że gracze nie mają najlepszej reputacji. Chociaż gry wideo zdobywają coraz większą popularność także wśród dorosłych, to ci, którzy lubią spędzać wolny czas przy konsoli są przez kobiety często postrzegani jako niedojrzali. Oczywiście całkowicie niesłusznie! Niegdyś przecież udowodniliśmy, że gry poprawiają zdolności kierowania samochodem, a na tym ich zbawienny wpływ się nie kończy…

 

Okazuje się bowiem, że zamiłowanie do gier komputerowych przekłada się na wytrzymałość w łóżku. Dowodzą tego badania, których wyniki ukazały się w periodyku „Journal of Sexual Medicine”. Przyjrzano się w nich życiu seksualnemu sześciuset mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat i zbadano między innymi korelację pomiędzy zamiłowaniem do gier wideo oraz zaburzeniami erekcji. Okazało się, że ci panowie, którzy spędzają przy konsoli lub komputerze co najmniej godzinę dziennie rzadziej mają problem z przedwczesnym wytryskiem od tych mężczyzn, których gry kompletnie nie interesują.

 

Czy zatem ci, którzy kończą wcześniej, niż by sobie tego życzyli, powinni zaopatrzyć się w PlayStation lub Xboxa? Cóż, trudno powiedzieć, ponieważ z badań płynie jeszcze jeden, niezbyt radosny wniosek – zapaleni gracze odczuwali mniejszą radość z seksu niż ci, których wirtualny świat nie kręci.

 

Teksty traktujące o seksie to stały, nieodłączny element naszej strony. W ostatnim czasie pisaliśmy między innymi o najdziwniejszych przepisach prawa z różnych części świata traktujących o seksie, nowo otwartych seks-apartamentach w Polsce oraz o tym, ile osób decyduje się na seks w miejscu pracy.

 

foto: michal-rojek / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska