Strona, na której można ćwiczyć seks. Nie tylko się go uczyć!

2017-06-12
Strona, na której można ćwiczyć seks. Nie tylko się go uczyć!

Czekamy, naprawdę czekamy, aż taka strona internetowa wraz z aplikacją, pojawi się także w Polsce. Bo to wynalazek godny naszych czasów: encyklopedia seksu wraz z ćwiczeniami praktycznymi.

Przykra wiadomość jest taka, że z praktyki i badań wynika, że jest tylko jedna dziedzina życia, której my mężczyźni nie chcemy się uczyć. To seks. Dlaczego? Bo uważamy, że wszystko umiemy. Tymczasem kobiety niestety nie są tak entuzjastyczne, są zdania, że mamy braki. Od strony technicznej moglibyśmy bardzo dużo poprawić. Oczywiście o ile zależy nam choć trochę na ich przyjemności.

 

Z założenia, że jednak niektórym, nielicznym, bardzo chce się uczyć, wyszedł Rob Perkins. Stworzył startup, który wyewoluował w stronę internetową OMGYes.com. To chyba pierwsza taka strona na świecie.

 

O co chodzi? Użytkownicy muszą się zarejestrować i uiścić opłatę członkowską. Kosztuje to 29 dolarów, płatne jednorazowo. Wówczas uzyskują dostęp do gigantycznej encyklopedii wiedzy o każdym aspekcie seksu. Są tam porady, odpowiedzi na pytania, filmy instruktażowe. Nie ma tematów tabu, to rzecz dla wszystkich. Zaawansowanych, jak i początkujących.

Ale – wierzcie nam – to nie wszystko! Wiedzę od biedy można przecież gromadzić używając Google lub choćby Playboy.pl, czy Playboy.com. Jednak strona OMGYes.com tym się wyróżnia, że oferuje ćwiczenia! Na ekranie tableta albo telefonu można ćwiczyć robienie dobrze palce, pieszczoty i wszystko, co z seksem związane.

 

Wyobraźcie sobie: na ekranie iPhona wyświetla się cipka, którą się pieści. W czasie rzeczywistym użytkownik dostaje reakcję. Mruczenie, westchnienia, ale także instrukcje, że coś robi tak lub nie tak. Ćwiczenia trwają, użytkownik nabiera wprawy.

 

Strona ma mnóstwo innych funkcjonalności, które można wykonywać samemu lub w parach. Na naukę nigdy nie jest za późno. A niektórzy naprawdę chcą się uczyć.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska