Najlepsze miesiące na szybki numerek: jeden z nich właśnie trwa!

2017-06-12
Najlepsze miesiące na szybki numerek: jeden z nich właśnie trwa!

Okazuje się, że seks jest aktywnością cykliczną. Są miesiące, które preferują romantycy. A są i takie, które wybierają wielbiciele jednonocnych przygód. Które są które?

Domyślacie się, jaki miesiąc jest najmniej seksualny, najmniej erotyczny? Tak, słusznie, to listopad. Środek jesieni nie nastraja do figlów i optymizmu. Co prawda ludzie kochają się statystycznie dużo, ale raczej zamykają w czterech ścianach i nakrywają pierzynami.

 

Mniej jest od października do stycznia wyjść „na miasto”, zatem i mniej jednonocnych przygód. Od takich miesięcy jest wiosna. Natura budzi się do życia, budzimy i my. Jak się okazuje, przygody na jedną noc są w ciągu roku najpopularniejsze właśnie w okresie kwiecień-maj-czerwiec.

 

Być może zaskakujące okaże się dla niektórych, że nie wygrywają wakacyjne miesiące. Przecież wyjeżdżamy – możemy sobie pozwolić na wszystko. A jednak nie! Okres lipiec-sierpień-wrzesień, czyli astronomiczne lato zdecydowanie przegrywa z wiosną.

 

Skąd te dane? Jeśli macie obawy, że ktoś wyssał je z palca, to nie obawiajcie się. OK Cupid, jedna z największych platform do randkowania, zebrała dane od… 18 milionów osób. A zbieranie trwało 3 lata.

 

Na koniec: ostatni miesiąc wiosny – czerwiec – który jest jednocześnie początkiem lata, wciąż trwa. Kobiety, tak jak i mężczyźni, są gotowe na jednonocne przygody. O 33 proc. chętniejsze niż w innych miesiącach. Wykorzystajcie to.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska