2017-06-14
Polki to wulkany seksu!

Na podstawie ostatniego badania ujawniono pierwsze 20 krajów, które mogą pochwalić się najbardziej seksualnymi kobietami. Analiza została przeprowadzona na podstawie samooceny kobiet z całego świata. Co ciekawe, wiele z nich określiło swój popęd płciowy tak wysoko, że mogłoby to uchodzić za nimfomanię. Polki są w czubie stawki!

 

Badanie przeprowadzone zostało przez VictoriaMilan – stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu. Zajrzała ona w profile ponad miliona aktywnych użytkowniczek z 20 krajów, aby określić, która z narodowości jest najbardziej naładowana seksualnie – oraz jak te kobiety oceniają swój popęd płciowy.


Najwyższy popęd seksualny mają skandynawskie kobiety. Panie z Finlandii (79%), Szwecji (78%), Danii (76%) i Norwegii (76%) wyznały, że kochają seks – co innego można robić gdy na zewnątrz panuje mróz przez pół roku?

 

Te kobiety uwielbiają seks tak bardzo, że aż 39% Szwedek i 35% Norweżek może być uznawane za nimfomanki. Jedyną narodowością, która zbliża się wynikiem do skandynawskiego apetytu na seks to piękne i namiętne Włoszki – 34% z nich twierdzi, że ich popęd płciowy jest mocno powyżej przeciętnej. Podobnie plasują się panie z Portugalii z wynikiem 33%.
 
Spotkania z kobietami do towarzystwa zostały zabronione w Irlandii, ale na szczęście 75% Irlandek znanych ze swojej pewności siebie i zadziornej osobowości uważa, że ich ochota na seks jest duża, a aż 26% twierdzi, że ich libido jest powyżej przeciętnej.
 
7 na 10 kobiet z Hiszpanii (71%) ma wysoki popęd seksualny ale równocześnie są one znane ze swojej zazdrości i niestabilności w uczuciach. Ich libido może drastycznie osłabnąć, gdy czują, że nie dostają wystarczająco dużo uwagi od swojego mężczyzny. 27% ocenia swoje libido powyżej przeciętnej, wręcz na granicy nimfomanii. Co ciekawe, analiza pokazuje, że kobiety z Austrii, zwykle oceniane jako zdystansowane, same siebie ukazują w innym świetle – według 27% Austriaczek, ich libido jest wyższe od przeciętnych kobiet.

Kobiety z Niemiec (71%), Południowej Afryki (70%) i Australii (71%) mocno się różnią patrząc z perspektywy kultury czy położenia geograficznego. Jednak w kwestii popędu seksualnego mają dużo wspólnego. 7 na 10 tych kobiet twierdzi, że ich libido jest wysokie.

Amerykanki znane są z ich pozytywnego podejścia do życia. To samo tyczy się ich stosunku do seksu. 30% z nich ma obsesje na punkcie kochania. Tak samo, libidem powyżej przeciętnej może pochwalić się 24% Polek, które obalają mit, że Polki to piękne, lecz zimne kobiety

Czeszki rozpoznawalne są na świecie dzięki ich pięknym twarzom – jednak rozczarowują najniższym poziomem popędu seksualnego. Tylko 47% kobiet z Czech twierdzi, że ma wysokie libido, a ledwie 20% uważa że ma większą ochotę na seks niż przeciętna kobieta.

Francuzki i Dunki oceniają się podobnie: tylko 21% obu narodowości uważa się za wulkany seksu oraz potencjalne nimfomanki. Francuzki są zbytnimi romantyczkami a Dunki są piękne lecz zbyt poważne, uważające, że wszystko, łącznie z seksem, powinno być traktowane z umiarem.

Belgijki są zbyt wycofane i skromne aby przyznać się do wysokiego libido. Są piękne lecz uważane za nudne. Tylko 60% twierdzi, że ich popęd seksualny jest wysoki, a jedna piąta przyznaje, że w głowie im tylko seks. 

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział że badanie pokazuje iż poziom życia kobiet wpływa na wzrost popędu seksualnego. Im wygodniejsze życie prowadzą, tym mocniej cieszą się seksem. „Kraje skandynawskie są globalnie rozpoznawane jako te z najwyższymi standardami życia – ich opieka zdrowotna, warunki życiowe oraz możliwości kariery są najlepsze na świecie. Analizy pokazują, że im wygodniejsze życie prowadzą kobiety, tym bardziej czują się pewne siebie oraz mają więcej czasu na zainwestowanie życiem erotycznym. Kobiety kochają seks i zasługują na to by móc z tego korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą” – powiedział Vedal.


Kraje w których kobiety mają WYSOKIE libido (TOP 20)


Finlandia   79% 
Szwecja   78% 
Dania    76% 
Norwegia   76%
Irlandia   75% 
Polska   73% 
Portugalia  73% 
Wielka Brytania  72% 
Włochy   72% 
Niemcy   71% 
Hiszpania   71% 
Australia   71% 
Południowa Afryka  70% 
Szwajcaria   70% 
USA    69% 
Austria   69% 
Holandia   65% 
Belgia    60% 
Francja   53% 
Czechy   47%

 

Kraje w których kobiety mają BARDZO WYSOKIE libido (Top 20)

 

Szwecja   39% 
Norwegia   35% 
Włochy   34% 
Dania    34% 
Portugalia   33% 
USA    30% 
Finlandia   30% 
Australia   29% 
Szwajcaria   29% 
Wielka Brytania  28% 
Niemcy   27% 
Afryka Południowa  27% 
Hiszpania   27% 
Austria   27%
Irlandia   26% 
Polska   24% 
Holandia   21% 
Francja   21% 
Czechy   20% 
Belgia    20%

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska