3… 2… 1… Czeka nas dużo dobrego seksu!

2017-06-17
3… 2… 1… Czeka nas dużo dobrego seksu!

Odliczanie można zacząć. Właściwie już teraz – w czerwcu – powinniśmy odczuwać wzmożone zainteresowanie płci pięknej i więcej łóżkowych igraszek. Do końca sierpnia, jak wynika z badań, seksu będzie znacznie więcej.

 

Są miesiące posuchy i miesiące namiętności. Najgorzej jest w lutym i listopadzie. W lutym kochamy się najmniej, a w listopadzie nie ma szans na poderwanie dziewczyny na jedną noc.

 

No ale są też miesiące najlepsze. I właśnie się zaczęły. Aplikacja zajmująca się monitorowaniem funkcji biologicznych Eve przeanalizowała erotyczne życie miliona swoich użytkowników (należą do nich głównie kobiety). I wyszło na jaw, że czerwie rozpoczyna kwartał seksu, który trwa do końca sierpnia.

 

Apetyt na seks rośnie średnio o 12 proc. Kobiety deklarują, że ich życie erotyczne jest w tym czasie także dużo bardziej satysfakcjonujące.

 

Czy tylko lato, wakacje, słońce odpowiadają za seksualne wzmożenie? Na to wygląda. 29 proc. badanych zadeklarowało, że „czuje się seksowniej”. 28,6 proc. że „chodzenie w skąpym stroju ułatwia zbliżenie”. Z kolei 17,6 proc. kobiet do seksu nastrajają słoneczne promienie i temperatura, a 14,6 proc. mężczyźni, którzy są skąpo ubrani (np. na plażach).

 

A zatem? Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy...

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska