Tego nigdy nie rób w łóżku

2017-06-17
Tego nigdy nie rób w łóżku

Wylądowaliście już w łóżku albo lądujecie w nim regularnie. Fajnie. Tyle tylko dobry seks to nie tylko gimnastyczne ćwiczenia, ale przede wszystkim myślenie: co, jak i kiedy. Oto zestaw rzeczy, których powinieneś się wystrzegać jak ognia.

1. Nie bądź natrętny

Nie znaczy nie. Jeśli chodzą ci po głowie rzeczy, których chcesz spróbować, to super, ale nie bądź natrętem. Ona czegoś chce, ale na ciągłe robienie ci dobrze ustami, seks analny i klapsy akurat nie ma ochoty? Uszanuj to. Nie proś bez przerwy, przyjmij odmowę z honorem, odłóż rozmowę na tematy kontrowersyjne na inny czas. Nie bierz jej na litość, a już na pewno nie przełamuj jej oporów siłą. No chyba, że wcześniej się umówiliście, że ją to kręci...

 

2. Nie bądź egoistą

Jeśli mielibyśmy wskazać jedną cechę, której kobiety nie znoszą (poza brakiem higieny oczywiście), to byłby nią właśnie łóżkowy egoizm. Gonitwa za własną przyjemnością i zaspokojeniem, przy nawet częściowym ignorowaniu potrzeb partnerki, to jest niewybaczalny błąd. Postawmy sprawę jasno i uprośmy ją. Łóżkowi egoiści to właśnie ci faceci, którzy najczęściej zostają zastępowani w swojej roli przez altruistów, czyli tych, którym się chce i którym zależy na przyjemności kobiety. Ni mniej ni więcej tak to działa, także uważaj.

 

3. Nie bądź niekulturalny

Zestaw cech łóżkowych, których kobiety nie znoszą, jest dość niejednoznaczny. Każdej przeszkadza co innego, co innego uważają za słabe. No ale na pewno łączy je wszystkie jedno: chamów i buraków w swoich łóżkach nie lubią i nie chcą takich do łóżek wpuszczać. Zatem: chrząkanie, rzucanie mięsem (bez powodu, nie piszemy o bluzganiu w ramach erotycznej gry), drapanie się po jajkach, ziewanie, to wszystko i wiele innych zachować musisz wyeliminować. Łóżkowy savoir-vivre istnieje, bądź gentlemanem.

 

4. Nie bądź nieczuły

Nawet jeśli bywasz macho, nawet jeśli było tak dziko, jak to tylko możliwe, to zapomnij o tym, co właśnie robiliście, a na koniec i przytul, i obejmij, i powiedz parę miłych słów. Naprawdę niewiele jest kobiet, które traktują seks jak sport. A nawet jeśli tak, to gdzieś tam chcą zostać połechtane nie tylko seksualnie. Nawet seks na jedną noc, nawet przygoda z osobą, której imienia nie zapamiętasz, nie zwalnia z obowiązku bycia przyzwoitym facetem.

 

5. Nie bądź klaunem

Seks i śmiech idą w parze. Naprawdę, przeplatanie namiętności i radości ma sens. Tyle tylko że trzeba znać umiar. Co innego wypada w towarzystwie przyjaciół, kiedy robicie sobie na przykład złośliwe docinki (o ile obie strony je akceptują), a co innego w łóżku. Zażartowanie z partnerki, że dawno nie była na siłowni, raczej nie sprawi, że ta noc będzie namiętna. Żarty i dowcipy dozuj, a nie wal nimi na oślep.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska