2017-06-19
Takiego seksu nie lubimy!

Właściwie to mamy wątpliwości, czy ten tekst powinniśmy kierować do was, czy do kobiet w ogóle, żeby wiedziały. No ale sami oceńcie, czy nie mamy racji?

1. Cisza

Dobra w kinie, nie w łóżku. Seksu cichego, przerywanego westchnieniami jak z „Królewny Śnieżki”, raczej większość z nas nie zapamiętuje. Im głośniej, tym lepiej, choć oczywiście na niektórych bez przesady.

 

2. Ciemność

Jesteśmy wzrokowcami i nie po to chodzimy do łóżka, żeby czuć się jak podczas nocnej misji wojskowej, ale bez noktowizora. Lubimy patrzeć na biodra, piersi, twarz wykrzywioną rozkosznymi grymasami, pupę, cipkę i wszystko inne.

 

3. Bezruch

Kobieta-kłoda załamuje każdego faceta, podobnie jak facet-kłoda każdą kobietę. W tej kwestii panuje całkowite równouprawnienie.

 

4. Monotonia

Jedna pozycja jest dobra na szybki numerek w publicznej toalecie, ale kochanie się tak w kółko załamie każdego z nas. Chcemy pozycje zmieniać, choć czasami przesadzamy i w dwie minuty chcemy przećwiczyć całą Kamasutrę. To też nie jest dobry pomysł.

 

5. Bierność

Brak inicjatywy ze strony kobiety, ciągłe wyczekiwanie, przekonanie, że mężczyzna o wszystkim musi decydować i wszystko proponować, a księżniczka tylko łaskawie zgadza się lub nie... No dramat! Kreatywność cenimy i łakniemy jej.

 

6. Stres

Pewnie, że czasami lekki stresik – że ktoś wejdzie, ktoś zobaczy – jest jak papryczka chili w potrawie. Ale uprawianie seksu w prawdziwym stresie jest beznadziejne. Kiedy w głowie mamy, że czeka robota albo... może wejść mąż partnerki. To się nie sprawdza.

 

7. Niezdecydowanie

Albo tak albo nie. Jedna z najgorszych rzeczy, to kuszenie, a potem odmawianie. Słowo „nie” w ogóle powinno rzadko padać w sypialni, niestety bardzo wiele kobiet o tym nie wie. I nie mamy na myśli tego, że uwielbiamy, jak one się na wszystko zgadzają, tylko to, że są inne sposoby na przekazanie „nie” – mniej kastrujące, powiedzmy szczerze.

 

8. Litość

Tobie się chce, ona wolałaby iść spać. Ma do tego prawo. No ale jeśli już zdecydowała się, to niech to nie będzie ostentacyjna litość (piszemy ostentacyjna, bo co kobiety naprawdę sobie myślą, wiedzą tylko one). Już po seksie z litości w głowie faceta pozostaje zazwyczaj ogromny niesmak.

 

9. Konkurencja

Bywamy porównywani, nie mamy co do tego żadnej wątpliwości. Ale jeśli porównanie nie wypada korzystnie, to może nie należy tego komunikować tak wprost? Albo od razu, kiedy nie zdążyliśmy jeszcze wystygnąć? Bardzo tego nie lubimy...

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska