W jakie dni tygodnia niewierni flirtują najczęściej?

2017-06-27
W jakie dni tygodnia niewierni flirtują najczęściej?

Myślicie, że zdrada to kwestia pijanych weekendów i braku kontroli na imprezach? Wychodzi na to, że niekoniecznie. Niewierni najczęściej flirtują przez internet w tygodniu roboczym. A dokładnie w godzinach od 14 do 20.

Tak szczegółowe informacje czerpiemy ze źródła, które na zdradach zna się bardzo dobrze. Badanie przeprowadził bowiem serwis Victoria Milan, na którym ludzie z różnych krajów szukają kandydatów i kandydatki, aby dyskretnie zdradzić z nimi swoje drugie połowy. Nie ma co, eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli to was nie przekonuje to wiedzcie, że serwis zebrał dane od 5,8 miliona użytkowników z 32 krajów. Cóż, brzmi całkiem reprezentatywnie.

 

Jak to dokładnie wygląda? Zacznijmy od weekendu. Sobota to dzień największej posuchy jeśli chodzi o flirt online – chyba nawet nie musimy tłumaczyć dlaczego. Ludzie odpoczywają od komputerów, spędzają czas z rodziną itd. Podobnie jest z niedzielą, choć tutaj istnieje pewien wyjątek: Belgowie! Ci flirtują w najlepsze, właściwie nawet najchętniej, właśnie w siódmy dzień tygodnia.

 

Za to w tygodniu roboczym rozpoczyna się szaleństwo. Chociaż jeśli chodzi o ulubiony dzień na flirt – co kraj to obyczaj. Polacy na przykład najchętniej robią to w poniedziałek. Wygląda na to, że zachęcają nas do tego nudne weekendy z rodziną, po których potrzebujemy trochę silniejszych wrażeń... Jednak nie tylko my wybieramy poniedziałki. Robią to także mieszkańcy Hiszpanii, Czech, Niemiec, Grecji, Węgier, Słowacji, Słowenii, Hongkongu i Nowej Zelandii.

 

Wtorki wybiera nie mniej ludzi. Wśród nich mieszkańcy krajów skandynawskich, Portugalii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Argentyny i Stanów Zjednoczonych. Widać mieszkańcy tych krajów starają się łudzić trochę dłużej...

 

Środa to idealny dzień na rozpoczęcie pisemnej gry wstępnej przed weekendem. Albo przynajmniej tak sądzą Austriacy, Szwajcarzy, Brazylijczycy i Włosi. Czwartek najczęściej wybierają mieszkańcy RPA, Kanady i Japonii, z kolei piątek – Finowie, Peruwiańczycy, Australijczycy oraz Meksykanie.

 

Oczywiście o nic was nie podejrzewamy. Ani tym bardziej waszych partnerek. Ale ciekawe czy Polacy faktycznie najbardziej upodobali sobie poniedziałek...?

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska