Co dla kobiet jest ważniejsze niż bycie dobrym w łóżku?

2017-07-03
Co dla kobiet jest ważniejsze niż bycie dobrym w łóżku?

Jesteś Casanovą, wiesz o seksie wszystko, potrafisz doprowadzać kolejne kobiety do ekstazy, krótko mówiąc jesteś dobry w łóżku. Super! I myślisz, że to wystarczy? No cóż…

Tak już mamy, że wydaje nam się, że pewne seksualne zdolności są w stanie zrekompensować niedostatki w innych sferach życia. Męskie myślenie: skupić się na jej potrzebach, dać jej noc, której nigdy nie zapomni. A potem kolejną i kolejną. A będzie dobrze.

 

Łóżkowe zdolności, pracowitość i talent w naszej opinii przykrywają bałaganiarstwo, małomówność, brak zorganizowania, lenistwo. Tak właśnie myślimy.

 

Błąd! I to ogromny, ponieważ jest dokładnie na odwrót. Kobiety, które seks dla samego seksu stawiają na pierwszym miejscu, albo nie istnieją albo jest ich tak mało, że można uznać je za błąd statystyczny. Prawda jest taka, że dziewczyny są w stanie wybaczyć niedostatki w łóżku, w zamian za inne zalety faceta.

 

Ale do rzeczy. Ok. 40 proc. kobiet nie zwraca uwagi na to, że facet nie jest idealnym kochankiem, jeśli… dobrze gotuje. Połowa wybaczy niedostatki w doprowadzaniu ich do orgazmu facetowi, który jest czyściochem i ma porządek w domu oraz pomaga w sprzątaniu.

 

Aż 60 proc. kobiet stawia wyżej facetów, którzy dbają o zdrowie i wygląd, od tych, których języki, palce i przyrodzenia potrafią sprawić, że odlatują. A romantyków – pamiętających o rocznicach, obdarowujących kwiatami, zapraszających na kolację – ponad łóżkowych mistrzów wywyższa ok. 70 proc. kobiet.

 

No i ostatni cios dla tych z nas, którzy są „dobrzy w łóżku”. Mając do wyboru dobrego kochanka lub faceta, z którym doskonale i szczerze się rozmawia (mówiąc wprost: prawdziwego partnera), 75 proc. kobiet wskazuje na gadułę.

 

Na koniec mamy dobrą wiadomość dla wszystkich „dobrych w łóżku”. Cechy można przecież łączyć! Pozostając doskonałym kochankiem, być jednocześnie kucharzem, sprzątaczem, porządnym współlokatorem, romantykiem i partnerem...

 

Myślicie, że ktoś taki istnieje?

 

Foto: iStock

Źródło: Superdrug Online

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska