Temat wakacyjny: w tych krajach kobiety mają najpiękniejsze piersi

2018-06-25
Temat wakacyjny: w tych krajach kobiety mają najpiękniejsze piersi

Kraje, które mogą pochwalić się kobietami z najpiękniejszymi piersiami, to idealne miejsca na tegoroczne wakacje. Ale jakie to za kraje? No właśnie się okazało, że jest na to pytanie odpowiedź.

Podróżowanie zagranicę może stać się jeszcze bardziej atrakcyjne, o ile wie się dokąd jechać. Na przykład dla widoków. Albo bezpośredniego obcowania z czymś pięknym. Możemy pomóc, ponieważ nowe badanie określiło listę 20 państw z kobietami o najpiękniejszych piersiach.

Badanie zostało przeprowadzone przez VictoriaMilan – stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu. Zajrzała ona w dane ponad miliona użytkowniczek, które odpowiedziały na pytanie jakie narodowości mają najlepsze biusty. Stworzenie listy najhojniej obdarzonych przez naturę było kwestią formalności.

Skandynawia górą

Skandynawskie kraje zajmują pierwsze dwa miejsca na liście. Wygrała Dania z wynikiem 28.1% kobiet wartych zobaczenia. Szwecja uplasowała się na drugim miejscu z 26,3% kształtnych kobiet.

Wielka Brytania wskoczyła na miejsce trzecie z 26,2% kobiet uważających, że ich piersi są najpiękniejsze.

Prawie jedna czwarta Greczynek (25,3%), Norweżek (25,1%), Holenderek (24,1%) i Niemek (24,1%) uważa, że ich miejsca zamieszkania są kuszącymi destynacjami wakacyjnymi. Szczególnie, że panie z Niemiec chętnie pokazują swoje wdzięki na łonie natury.

Antypody lepsze od Francji

23,1% kobiet z Nowej Zelandii twierdzi, że ich piersi są ich najlepszą cechą fizyczną. Co prawda aby zerknąć w dekolty tych pięknych kobiet należy przebyć długą drogę, jednak chętnych na pewno nie zabraknie.

Ponad jedna piąta Austriaczek myśli, że ich dekolty nie mają sobie równych. Podobnie oceniają swoje piersi panie z Irlandii i Finlandii (20,7% i 20,5%).

Włoszki słyną z piękna i namiętności, jednak większość z nich wybiera inne części ciała jako te najlepsze. Tylko 19% kobiet z Italii uważa, że ich piersi są na pierwszym miejscu. Australijki prawdopodobnie są zbytnio skoncentrowane na kremach do opalania i przykrywaniu swoich ciał strojami do pływania – tylko 18.3% mówi, że ich biust jest najlepszym, co mają do zaoferowania.

Belgijki i Amerykanki też optymistkami

Co ciekawe, kobiety z Belgii (17,7%) i USA (17,5%) oceniają swoje piersi podobnie - mniej niż jedna piąta obu narodowości twierdzi, że ich dekolty są warte grzechu. 16,7% pań ze Szwajcarii uważa, że piersi to ich najlepszy atut i chętnie będą je wystawiać do słońca.

Hiszpańskie dziewczyny są znane ze swoich krągłych i ponętnych kształtów ale tylko 13,6% z nich twierdzi, że to piersi są na pierwszym miejscu. To samo uważa niewiele ponad jedna dziesiąta Kanadyjek. Stawkę zamykają Czeszki i mieszkanki Południowej Afryki.

View this post on Instagram

Boy hi.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Lista 20 krajów z kobietami o najpiękniejszych piersiach (według nich samych):

Dania 28.1%

Szwecja 26.3%

Wielka Brytania 26.2%

Grecja 25.3%

Norwegia 25.1%

Holandia 24.1%

Niemcy 24.1%

Nowa Zelandia 23.1%

Austria 22.7%

Irlandia 20.7%

Finlandia 20.5%

Włochy 19.0%

Australia 18.3%

Belgia 17.7%

USA 17.5%

Szwajcaria 16.7%

Hiszpania 13.6%

Kanada 12.5%

Czechy 9.2%

Południowa Afryka 8.9%

Źródło: VictoriaMilan

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska