Dlaczego one odmawiają, gdy chcemy im zrobić dobrze oralnie?

2017-07-05
Dlaczego one odmawiają, gdy chcemy im zrobić dobrze oralnie?

Serio, nie wszystkie kobiety tego chcą. Co trzecia odmawia. Dlaczego, skoro to takie przyjemne?

To chyba nie będzie przyjemna lektura…

 

Jak tu zacząć, skoro wszystko wydaje się oczywiste? My lubimy seks oralny, wydaje nam się, że one też go uwielbiają. No jak można tego nie lubić, skoro to prosta droga do ekstazy, największej przyjemności?!

 

Tak jak fellatio, robienie loda, zwykle kończy się szczęśliwym finałem, tak cunnilingus, mineta, seks oralny kiedy to mężczyzna robi dobrze kobiecie, jest gotową receptą na orgazm. Wielu seksuologów przekonuje, że właśnie dzięki temu większość kobiet łatwiej szczytuje niż podczas tradycyjnego stosunku. Kobiety mające problemy z osiąganiem orgazmu, a jest ich masa (nawet 60 proc.), powinny raczej prosić o oralną stymulację niż od niej facetów powstrzymywać.

 

No cóż, jednak. Wiele kobiet albo w ogóle nie pozwala, albo robi to rzadko, niechętnie, z musu. Ostatnie badania znalazły odpowiedź na pytanie dlaczego tak się dzieje. Otóż te kobiety gotowe są… odmówić sobie orgazmu, byle tylko nie okazywać wdzięczności, czyli nie robić dobrze ustami facetowi.

 

Mówiliśmy, że nie będzie przyjemnie…

 

Jednak prawda jest brutalna. Ok. 28 proc. kobiet nie lubi klękać i schodzić poniżej pasa swoją twarzą. Jest to dla nich nieprzyjemne, krępujące. No i właśnie one kombinują, że aby tego nie robić, gotowe zrezygnować z własnej przyjemności.

 

Absurdalne to wszystko, nawet przykre, no ale musieliśmy napisać, żebyście wiedzieli. Gdyby tylko one wiedziały, jak bardzo wielu z nas uwielbia robić im dobrze językiem i ustami...

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska