One tego chcą: łóżkowe porady od kobiet

2017-07-07
One tego chcą: łóżkowe porady od kobiet

Portal Mensfitness.com spytał swoje czytelniczki, bo ma takie, jakich porad udzieliłyby facetom w kwestiach łóżkowych. Co powinniśmy robić przed, w trakcie i po, jak się zachowywać, czego unikać, a co dołączyć do repertuaru? Oto 9 najważniejszych rzeczy do zapamiętania.

 

1. Brudne słowa

Kobiety lubią namiętne słowa. To nie muszą być bluzgi, ale chociażby ostrzejsze zwroty podczas flirtu. Te słowa można napisać. Wiadomość „pragnę cię” wysłana w połowie dnia sprawi, że wieczorem będzie namiętnie.

 

2. Seks poza łóżkiem

Sami wpadamy w pułapkę, pisząc „kwestie łóżkowe”, „iść do łóżka”. No cóż, panie lubią robić to wszędzie, również poza łóżkiem. W kuchni, w łazience, no i w ogóle poza domem.

 

3. Drobne gesty

Czasami czułe, a czasami jednoznacznie seksualne. To mogą być gesty wykonywane w kinie, na spotkaniu, nawet w samochodzie (dłoń wędrująca na jej udo). One tego chcą!

 

4. Erotyczny filmik

Wydawało nam się, że to my jesteśmy wzrokowcami. No cóż, one też chcą takie rzeczy oglądać. Dla bezpieczeństwa, które jest dla większości kobiet najważniejsze, głównie w towarzystwie partnera.

 

5. Na pieska

I znów: wydaje się większości z nas, że tylko my tak lubimy. Błąd! One uwielbiają być brane od tyłu, narzekają, że boimy się proponować...

 

6. Spontaniczność

Naczytaliśmy się o tworzeniu nastroju, kwiatkach, świeczkach i wszelkich romantycznych przygotowaniach. Tymczasem wiele kobiet oczekuje spontaniczności i seksu także bez przygotowywania. Ot tak, dla przyjemności.

 

7. Forma, ale z umiarem

Zła wiadomość dla obsesyjnych wielbicieli fitnessu, biegania i dbania o siebie. Kobiety lubią zadbanych, ale nie znoszą wręcz kolesi perfekcyjnych.

 

8. Komplementy

Nie wolno ich szczędzić. Niemal wszystkie kobiety bardzo je lubią.

 

9. Cała władza w ręce kobiet!

90 proc. z nas dominuje w łóżku. Nie oddajemy władzy, a jeśli to na chwilę, by znów ją potem odzyskać. Kobiety nie chcą równouprawnienia, jak się okazuje. Chcą władzy, dominacji. Przynajmniej raz na jakiś czas.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska