5 powodów, dla których warto kupić jej szpilki

2017-07-10
5 powodów, dla których warto kupić jej szpilki

Zastanawiasz się, czy istnieje prezent uniwersalny, który sprawi jej przyjemność, a jednocześnie będzie pracował na twoją korzyść? Tak, to szpilki.

Są niezdrowe. Wyginają kręgosłup, powodują zwyrodnienia stóp, źle się w nich chodzi (a na pewno nie tak dobrze jak w „komfortowym obuwiu”) i wywołują ból. A jednak są genialne. Oto garść argumentów, byś zdecydował się na ten, a nie inny, prezent.

 

1. Seks

 

Naukowcy z Włoch dowiedli, że chodzenie w butach na wysokich obcasach sprawia, że kobiety ćwiczą mięśnie dna macicy, zwane mięśniami Kegla. Kobiety z silnymi mięśniami Kegla odczuwają dużo większą satysfakcję seksualną. Jakie znaczenie ma łatwość osiągania przez kobiety orgazmów, chyba nie musimy wam tłumaczyć. Szpilki są jak wizyta na siłowni dla mięśni Kegla.

 

2. Seks

 

Kobiety chodzące w szpilkach czują się lepiej. Mają lepszą samoocenę, lepiej postrzegają same siebie. Prawdopodobnie dlatego, że przyciągają wzrok. Patrzą na nie inni ludzie, a zwłaszcza mężczyźni. Z tej atencji wynika pewność siebie, a z niej z kolei potrzeba epatowania seksapilem.

 

3. Seks

 

Szpilki wymuszają na kobietach specyficzny rodzaj chodu. To dlatego nikt jeszcze nie wyrzucił ich na śmietnik historii, choć ze względów zdrowotnych powinien przecież. Kobiety w szpilkach kołyszą biodrami, a to z kolei sprawia, że my stajemy się gotowi na zbliżenie. Plus wysmuklają łydki, a takie lubimy. Pewnie, że wszystko później skończy się nago, ale zanim do tego dojdzie nam będzie chciało się bardziej zrzucić ciuchy.

 

4. Seks

 

Jedną z tajemnic udanego seksu jest zaskoczenie. Jak mówi klasyk (autor nieznany) gra wstępna zaczyna się na wiele godzin przed samym zbliżeniem. To dlatego rozmaite poradniki doradzają kwiaty, seksowne sms-y i wiadomości, flirt rozciągnięty w czasie. Prezent w postaci szpilek wydaje się idealnym zaproszeniem do łóżka. No i zaskakuje: rzadko która kobieta dostaje od swojego partnera tego rodzaju podarunek.

 

5. Praktyczność

 

Bądźmy szczerzy: nigdy nie wiesz co kupić. A buty kobiety kochają miłością, o jakiej żaden z nas nie ma pojęcia. Każda kolejna para rozwiązuje więc problem. Wystarczy się odważyć.

 

Serio, sprawdźcie nas!

 

Foto: iStock

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska