Seks olimpijski

Seks olimpijski

Pierwsi sportowcy już przybywają do Rio, by wystąpić na nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich. W wiosce olimpijskiej czekają na nich pokoje i... naręcza prezerwatyw. Organizatorzy zapewniają sportowcom w liczbie ponad 40 kondomów na osobę! Zapowiadają się ciekawe igrzyska.

Komitet Olimpijski dobrze wie, co robi. W końcu co może się stać, kiedy w jednym miejscu zgromadzi się setki młodych, wysportowanych ciał, w dodatku takich, które mają nadzieję na marsz wprost po sukces? Wiadomo. Prezerwatywy będą potrzebne i oby ich nie zabrakło!

 

Dowody? Zgromadziliśmy je w dużej liczbie w naszym nowym numerze. Znajdziecie w nim obszerny artykuł, w którym dowodzimy, że wioska olimpijska nie różni się pod względem erotycznego rozbuchania od Sodomy i Gomory. Co jeszcze? Podczas ostatnich Igrzysk w Soczi niejeden sportowiec entuzjastycznie wypowiadał się w mediach, że Tinder wprowadził do wioski olimpijskiej nową jakość. Wyobrażamy sobie.

 

 

Do oficjalnego rozpoczęcia imprezy został jeszcze ponad tydzień, ale pierwsi sportowcy już zjeżdżają do wioski olimpijskiej. Pierwsze doniesienia informują głównie o niedoróbkach w ich pokojach. Nie dziwi nas to, bo wiedzieliśmy, że Brazylijczycy właśnie na infrastrukturze wioski olimpijskiej będą próbowali ciąć i tak monstrualne koszty imprezy (o nadmiernych kosztach organizacji Igrzysk Olimpijskich także przeczytacie w najnowszym numerze PLAYBOYA). Warto jednak pamiętać o tym, że poza bałaganem, olimpijczyków powitała w Rio obietnica nieskrępowanego seksu.

 

Pora na twarde dane. Do Rio de Janeiro zawita łącznie 11 000 sportowców i 6 000 trenerów z całego świata. Zostaną oni powitani liczbą 450 000 prezerwatyw. Wliczając trenerów, będzie to liczba 26 kondomów na osobę. Jeśli jednak przyjąć, że większość trenerów będzie się zachowywać nieco bardziej statecznie niż ich podopieczni – liczba prezerwatyw przypadających na jednego sportowca wynosi ponad 40!

 

Cóż, olimpijczykom życzymy sukcesów! Wielu.

 

fot. 96tommy/Flickr (CC BY 2.0)

 

Zobacz też:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska