W jakim kraju żyją najbardziej zaspokojone kobiety?

2017-07-21
W jakim kraju żyją najbardziej zaspokojone kobiety?

Jak to zmierzyć? Bardzo łatwo. Wystarczy policzyć ile czasu ich faceci spędzają na zrobienie im dobrze!

Badanie przeprowadził niezawodny w dostarczaniu podobnych statystyk serwis Victoria Milan, który służy do szukania partnerów do pozamałżeńskiego seksu. Żeby ustalić to, co ustalono, zajrzano do sypialni 6117 kobiet. A konkretnie: zapytano ile czasu mężowie tych kobiet spędzają średnio na zaspokajaniu ich.

 

Prowadzą Duńczycy. 44 minuty. To tyle czasu „poświęcają” swoim żonom obywatele kraju Larsa von Triera. Wynik całkiem niezły, ale Duńczykom po piętach depczą Amerykanie – ich wynik to 41 minut. Na trzecim miejscu plasują się ex aequo Finowie i Kanadyjczycy. W zaspokajaniu. Bo w byciu zaspokojonym – Finki i Kanadyjki.

 

Powyżej pół godziny są zaspokajane jeszcze Szwedki, Norweżki, Brytyjki, Niemki, Irlandki i Czeszki. Reszta nacji, w tym Polki, zeszła poniżej tej magicznej granicy. A oprócz naszego mowa tu o obywatelach i obywatelkach takich krajów jak Austria, Szwajcaria, Węgry, Hiszpania, Włochy, Holandia, Francja, Belgia i RPA.

 

Jesteście ciekawi jak dokładnie wypadli Polacy w badaniu przeprowadzonym przez Victoria Milan? 24 minuty! Cóż, nie da się ukryć, że mogło być lepiej.

 

W końcu warto pamiętać, że czas poświęcony kobietom w sypialni wprost przekłada się na ich zaspokojenie, a więc i chęć do igraszek. Satysfakcja seksualna działa w dwie strony.

 

Chociaż z drugiej strony, skoro te Dunki są takie zaspokojone w swoich małżeństwach, to czego właściwie szukają w serwisie Victoria Milan? Po co im niby pozamałżeńskie romanse? Czyżby monogamia po prostu faktycznie nie leżała w ludzkiej naturze?

 

A skoro już jesteśmy przy czasie spędzanym w łóżku, sprawdźcie jak długo kochają się Polacy według badań prof. Izdebskiego. A jeśli nie jesteście z siebie zadowoleni, dowiedzcie się jak kochać się dłużej?

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska