Poradnik seksu analnego w amerykańskim magazynie dla nastolatek

2017-07-26
Poradnik seksu analnego w amerykańskim magazynie dla nastolatek

W jednym z najpopularniejszych amerykańskich pism dla nastolatek ukazał się poradnik, który wprawił rodziców nastoletnich czytelniczek w osłupienie. A zaraz potem oburzył.

Chodzi o „Teen Vogue”. A zatem nastoletnią wersję słynnego na całym świecie magazynu o modzie. Czyli – nie owijając w bawełnę – magazyn dla tych nastolatek, które są raczej do przodu.

 

Jakiś czas temu redakcja pisma stwierdziła, że byłoby dobrze, gdyby czytelniczki były do przodu nie tylko jeśli chodzi o zagadnienia mody i stylu. Zaczęła publikować materiały związane z seksem. Nic dziwnego, w końcu to temat, który interesuje nastolatki najbardziej. A edukacji seksualnej – jak zawsze twierdzimy w PLAYBOYU – nigdy zbyt wiele.

 

I tak samo myśleli rodzice czytelniczek „Teen Vogue”. Do czasu. A konkretnie do czasu, kiedy pismo zdecydowało się opublikować poradnik... seksu analnego.

 

Tego było amerykańskim rodzicom zbyt wiele. Rozpętała się burza. Antykoncepcja – w porządku. Pierwsze zbliżenia – no jasne. Ale seks analny? Rodzice zareagowali ostro, jedna z matek nagrała nawet film, na którym wrzuca pismo zarekwirowane swojej córce do ognia. Cóż, bardzo dojrzale...

 

„Teen Vogue” nie przeprasza ani nie wycofuje się z podkulonym ogonem. A redaktor naczelny pisma Phillip Piccardi stwierdził nawet, że reakcja rodziców wynika z „głęboko zakorzenionej homofobii”.

 

A co z samymi nastolatkami? Może nie nam to oceniać, ale zgadujemy, że przeczytały artykuł z zainteresowaniem...

 

fot. Teen Vogue – screenshot

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska