Jak zrobić palcówkę?

2017-07-14
Jak zrobić palcówkę?

Jedna z najbardziej niedocenianych, a jednocześnie najbardziej skutecznych form seksu. Potocznie nazywana palcówką czynność jest idealnym sposobem na zrobienie kobiecie dobrze. Pod warunkiem, że wykonuje się ją właściwie.

Palcówka krok po kroku

Jak dogodzić kobiecie palcem? Dobra palcówka wydaje się prosta – myślą wszyscy. Wystarczy dotykać miejsca kluczowego, czyli łechtaczki albo wykonywać ruchy posuwisto-zwrotne w pochwie, czyli symulować palcem stosunek.

 

Co za bzdura! Odpowiedź na pytanie jak zrobić kobiecie dobrze palcem jest znacznie bardziej skomplikowana. Dobra wiadomość: opanowanie sztuki (tak, sztuki...) robienia palcówki aż tak trudne nie jest.

 

Po pierwsze...

Do zrobienia dobrej palcówki potrzebna jest wiedza na temat mapy ciała kobiety. A do tego z kolei świadomość, że kobiety mają znacznie więcej punktów erogennych niż my. U nas z grubsza jest tak, że podniecają nas pieszczoty penisa i okolic, brodawek, karku. U kobiet tych miejsc jest nieskończenie dużo.

 

Zatem zanim przejdzie się z palcami do miejsc kluczowych, trzeba wcześniej obudzić namiętność w całej kobiecie. Nawilżyć ją, mówiąc kolokwialnie, rozgrzać, sprawić, że będzie owładnięta myślą o seksie. Pochwa stanie się nie tylko bardziej dostępna, ale i reaktywna. Z kolei łechtaczka bardziej nabrzmiała i wrażliwa na dotyk.

 

Po drugie...

No właśnie, wrażliwość na dotyk. Jeśli już jesteśmy przy tym, to trzeba zdać sobie sprawę, że różne kobiety lubią różny sposób stymulacji. Ta wiedza jest kluczowa. Są panie, które preferują muskanie okolic intymnych i delikatność. Im naprawdę wystarczy kilka chwil pocierania opuszkami palców.

 

Z kolei inne są zwolenniczkami ostrego seksu! Dla tych palcówka to głębokie, szybkie, brutalne nawet penetrowanie pochwy. Jak podczas stosunku, tylko że z użyciem palców, a nie penisa.

 

Po trzecie...

Różnorodność jest kluczowa. Nie tylko jeśli chodzi o dopasowanie ruchów do konkretnej kobiety, ale także w samej czynności.

 

Palcówki naprawdę nie trzeba przyspieszać. Warto pamiętać, że palców mamy 10, a nie jeden. Każdy ma inną długość, grubość, każdy ma inną dostępność. Palcówkę można zrobić palcem wskazującym i serdecznym, ale równie dobrze kciukiem.

 

Po czwarte...

Palcówka powinna być połączeniem penetracji i pieszczot łechtaczki. Można to osiągnąć odpowiednią konfiguracją palców, nawet jednocześnie.

 

Doświadczone w łóżku kobiety przekonują, że palcówka jest najlepszą z metod pieszczenia punktu G (skupisko zakończeń nerwowych na wewnętrznej ściance pochwy, ok. 5 cm od wejścia). Delikatnie zginając palce da się ów punkt znaleźć, a pieszcząc doprowadzić do szalonych orgazmów.

 

Po piąte...

Nie można się ograniczać, trzeba próbować, ćwiczyć i nie ustawać w dążeniu do perfekcji. Palcówkę można robić na zmianę delikatnie i ostro. Kto powiedział, że jednym tylko palcem? Dwa i trzy też mogą spodobać się jakiejś konkretnej kobiecie. Tyle tylko, że trzeba to wcześniej wyczuć.

 

Albo wspomniane połączenie palcówki z drażnieniem łechtaczki lub drugiej dziurki? Są panie, które za tym przepadają... Wystarczy chcieć to wyczuć.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska