Jacy pracownicy resortów wypoczynkowych najbardziej kuszą urlopowiczki?

2017-08-01
Jacy pracownicy resortów wypoczynkowych najbardziej kuszą urlopowiczki?

„Wakacyjna miłość” – obiekt marzeń każdego nastolatka. W dorosłym życiu zmienia się to po prostu w „wakacyjny seks”. Niezobowiązujący i ekscytujący. A wiecie kto ma na niego największe szanse? Ci, którzy akurat nie są na urlopie – pracownicy resortów wypoczynkowych.

Tę oczywistą prawdę potwierdzają ludzie z Victoria Milan, znanego portalu randkowego dla ludzi na codzień pozostających w stałych związkach. W jaki sposób? Przeprowadzono ankietę wśród 8207 użytkowniczek serwisu z 20 krajów. Tych, które przyznały się do przygody z człowiekiem pracującym w wakacyjnym kurorcie. Którzy pracownicy mają największe szczęście?

 

W zestawieniu zdecydowanie prowadzą masażyści. Aż 22 proc. nocy spędzonych z pracownikami resortów wypoczynkowych to noce z masażystami. Co w tym dziwnego? W końcu dystans skraca się w momencie pierwszego dotyku. Tego „służbowego”.

 

Zaraz za masażystami plasują się przewodnicy. To również nie wydaje nam się dziwne. W końcu kto lepiej niż przewodnik może pokazać kobiecie wszystkie tajemnicze zakamarki pięknego miejsca? Randka z przewodnikiem to „wakacyjna przygoda” w podwójnym znaczeniu! Zrozumiało to aż 18 proc. ankietowanych kobiet. O zaledwie dwa procent mniejszy odsetek należy do wakacyjnych piosenkarzy, wodzirejów i muzyków, którzy umilają wieczory gościom hoteli.

 

Kto dalej? Ratownicy i instruktorzy surfingu. Szczerze? Właściwie dziwimy się, że nie wygrali, skądinąd wiemy, że ratownicy zdecydowanie nie narzekają na bezbarwne życie erotyczne. W badaniu Victoria Milan przypadło im 13 proc. „udziału” w urlopowiczkach.

 

A wiecie co jest w tym badaniu najbardziej pocieszające? Że poszczęścić może się każdemu! 2 proc. przebadanych kobiet przyznaje się nawet do wakacyjnej przygody z ochroniarzem, a 5 proc. z kierowcą taksówki!

 

A tak wyglądają pełne wyniki ankiety Victoria Milan:

– Masażyści – 22%

– Przewodnicy wycieczek – 18%

– Wodzireje, muzycy, piosenkarze – 16%

– Ratownicy i instruktorzy – 13%

– Promotorzy klubów – 11%

– Sprzedawcy pamiątek – 10%

– Kierowcy taksówek – 5%

– Kelnerzy i barmani – 3%

– Pracownicy ochrony – 2%

 

Nasz komentarz? Krótki. Czy akurat pracujecie czy wypoczywacie – wakacyjny seks to coś dla was!

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska