Seks w miejscach publicznych? No pewnie, zwłaszcza na wakacjach!

2017-08-08
Seks w miejscach publicznych? No pewnie, zwłaszcza na wakacjach!

Wakacyjne szybkie numerki w miejscach niekoniecznie do tego przeznaczonych to jeden z ulubionych sportów urlopowiczów i urlopowiczek. Sprawdźcie gdzie one najbardziej chcą to robić!

Dane dostarczył nam niezawodny Victoria Milan, serwis randkowy dla ludzi, którzy szukają pozamałżeńskiego seksu. Zapytano 8207 jego użytkowniczek z 20 krajów o najlepsze nieoczywiste miejsca do seksu na wakacjach. A te trochę pofantazjowały, trochę poopowiadały o swoich doświadczeniach. W efekcie mamy listę. Taką, która działa na wyobraźnię!

 

Pod wodospadem

Brzmi zdecydowanie najlepiej, co? Żadna kobieta z fantazją się temu nie oprze. A jeśli nawet nie masz pod ręką wodospadu – inne malownicze okoliczności przyrody też dadzą radę!

 

Na balkonie

Trochę w domu, a trochę w miejscu publicznym. Na powietrzu, ale blisko łazienki. Właśnie dlatego kiedy oglądasz pokój hotelowy, w którym właśnie się zatrzymujesz radzimy zwrócić szczególną uwagę na balkon.

 

W toalecie restauracji

Wiadomo – im lepsza restauracja, tym większa szansa na seks. A seks w toalecie to świetne zwieńczenie świetnej randki, nie uważacie? Zamiast deseru!

 

Na basenie

Oczywiście po godzinach, kiedy nie ma tam już ratowników. Wchodzicie razem tam, gdzie nie powinniście, rozbieracie się, wasze ciała dotykają ciepłej po całym dniu wody... a reszta dzieje się sama.

 

W windzie

Windą do nieba? No, przynajmniej do szczytu – twojego i jej. Rada: sprawdź czy w windzie są zamontowane kamery. Jeśli nie ma – świetnie. Jeśli są – niech decyzja będzie wspólna.

 

W saunie

Czy to para w saunie tak rozgrzewa czy nagie, spocone ciała? Najpewniej jedno i drugie. Szkoda byłoby nie wykorzystać takiej okazji!

 

Na molo

Oczywiście już po zmroku, pod gwiazdami. Będzie malowniczo i nie zabraknie dreszczyku ryzyka. Właśnie, skoro już o tym mówimy, to zanim przystąpicie do działania, rozejrzyjcie się czy jakieś inne pary nie wpadły przypadkiem na ten sam pomysł co wy!

 

Dodaj uroku zabytkom

Zwiedzacie razem zabytkowy pałac czy inne ciekawe miejsce? Może warto się rozejrzeć i sprawdzić jak wyglądają jego zakamarki i pokoje, do których turyści nie powinni zaglądać...

 

W bocznej uliczce

Wakacyjne spacery po urokliwych miastach i miasteczkach nie muszą zawsze prowadzić utartymi szlakami od jednego zabytku do kolejnego. Zamiast tego zgubcie się w bocznych uliczkach. W nich często wcale nie ma ludzi...

 

Na plaży

Chyba nie trzeba nic dodawać. Oczywiście piasek potrafi przeszkadzać, ale żyje się raz. A poza tym od czego są koce, ręczniki czy leżaki?

 

fot. iStock

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska